Ukraine UKR  
укр  

«XS Urban Downhill» у Львові

2016.06.23 - 

В рамках велофестивалю «Велопарк 2016» за підтримки XS Power Drink відбулися змагання з велосипедних видів спорту «XS Urban Downhill». «Велопарк 2016» – грандіозна дводенна подія, яка проходила у Львові вже вдруге.

«Urban Downhill» – це різновид дисципліни швидкісного спуску (Downhill), яка проходить по міських трасах. Метою змагань, як і в Downhill,  є  якнайшвидше проходження учасником всієї траси. Найкращий результат проходження траси (00:39 сек.) показав учасник з Польщі Ремек Олешкевич.

Учасниками змагань стали екстремали з різних куточків України та один представник з Польщі. Наймолодші учасники, яким виповнилося 14 років, могли випробувати свої сили в категорії «Юніори». Для представниць прекрасної статі, яким виповнилося 14 років, була виділена окрема категорія – «Дівчата».

Особливістю цього року стала поява більш професійної траси, довжина якої склала приблизно 700 м, з новими добудованими екстремальними фігурами, які були розміщені по всьому маршруту. Завдяки нововведенням всі гості та учасники змагань змогли отримати ще більше емоцій та адреналіну, повністю занурившись в атмосферу спортивного екстремального відпочинку.

XS Urban Downhill  (2)XS Urban Downhill (3)XS Urban Downhill  (01)

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia