Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Прес-релізи, Новини - Amway Здоров'я
Сяйте зсередини з Вітаміном D від NUTRILITE

2018.10.16 - 

У холодну пору, коли зовсім не вистачає сонячного світла і тепла і так хочеться зануритися в літні дні, нашому організму необхідний «сонячний вітамін» – вітамін D.

  • NUTRILITE™ Вітамін D – ідеальний продукт, щоб поповнити запаси поживних речовин, яких не вистачає організму. Його отримують з культивованих дріжджових грибів – джерела високої концентрації вітаміну D. Завдяки цьому виду живильного дріжджового гриба добавка за складом найбільш відповідає набору поживних речовин, які вживають при звичайному режимі харчування в порівнянні з добавками, що містять тільки сам вітамін D.

Які переваги NUTRILITE™ Вітаміну D?

  • Підтримує імунну систему, сприяє здоров’ю зубів і кісток, а також бере участь в діленні клітин. Підходить для людей, які займаються спортом і ведуть активний спосіб життя;
  • Завдяки користі дріжджового гриба, NUTRILITETM Вітамін D можна використовувати щодня;
  • Допомагає заповнити дефіцит поживних речовин завдяки вітаміну D, отриманого з 100% природних джерел у формі маленької таблетки, яку легко проковтнути.

Про NUTRILITE ™

NUTRILITE від Amway – торгова марка вітамінів і дієтичних добавок, лідер з продажу в даній категорії в усьому світі протягом 10 років *, яка пропонує повний асортимент продуктів для здорового харчування і гарного самопочуття, в тому числі основні вітаміни, мінерали, антиоксиданти, екстракти цілющих трав, продукти для занять спортом і заміни прийомів їжі.

NUTRILITE вирощує, збирає і обробляє рослини на власних екологічних фермах. У 2014 році бренд NUTRILITE відзначив своє 80-річчя.

NUTRILITE об’єднує понад 950 вчених, дослідників і співробітників сфери освіти в один з найбільших штатів наукових фахівців в індустрії. NUTRILITE виробляє понад 15 мільярдів вітамінів і мінералів в таблетках і м’яких капсулах по всьому світу.

 * Джерело: Euromonitor International Limited, 2016 рік, http://www.euromonitor.com/amway-claims

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia