Ukraine UKR  
укр  

Як допомогти шкірі впоратися зі стресом: спільний спецпроєкт NUTRILITE™ та Vogue Україна

2020.09.08 - 

Бренд NUTRILITE™ разом із редакцією Vogue Україна підготували спецпроєкт, присвячений методам боротьби зі стресом, який впливає як на внутрішній стан організму людини, так і на її зовнішній вигляд.

 

Героїні проєкту: виконавчий директор Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва, засновниця модного бренду CULTNAKED Мері Фуртас – розповіли про те, як їм вдається долати щоденні стреси, жити в активниму ритмі та що допомагає їм відновлювати сили, а дієтолог, нутриціолог Ольга Єна дала рекомендації героїням щодо їх звичок, а також розкрила переваги нового комплексу TRUVIVITY OxiBeauty™ від NUTRILITE™ в сьогоднішніх реаліях.

 

«У сучасному світі із шаленим ритмом життя й поганою екологією наш організм потребує помічників. До них можна зарахувати дієтичні домішки, вітаміни й вітамінні комплекси. Важливо пам’ятати, що вони ніколи не замінять повноцінного раціону, але прекрасно його доповнять. Дієтичні домішки — це концентрати рослин (фітонутрієнти), зібрані в одній капсулі й здатні вирішувати багато різних завдань для нашого організму: від ліпшого засвоєння корисних речовин, що надходять з їжею, до підтримки роботи внутрішніх органів,» —  коментує дієтолог, Ольга Єна.

Більше про цікаві факти з життя героїнь та рекомендації експерта ви зможете прочитати у спецпроєкті на сайті Vogue Україна:

https://vogue.ua/ua/article/beauty/byuti-gid/kak-pomoch-kozhe-spravitsya-so-stressom-istorii-geroin-vogue.html?fbclid=IwAR1a4PQRYd52T6dfU0eLIYnaIWUnxI6MERnU3ZNldFJ3VZovkCKr5dCn72w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia