Ukraine UKR  
укр  

Томаш Мурас залишає пост генерального директора Amway Україна

2020.02.05 - 

Томаш Мурас залишає пост генерального директора Amway Україна

Цю позицію Томаш Мурас займав з 2013 року, зумівши зберегти ключові показники компанії на рівні провідних ринків в регіоні Європи.

Томаш Мурас очолював Українську асоціацію прямих продажів і пост генерального директора Amway Україна, де був відповідальним за стратегічне управління та розвиток бізнесу в регіоні. Разом з Томашем компанія Amway Україна успішно пройшла через важкий економічний період 2013-2014 років, зберігши репутацію та ключові показники розвитку бізнесу на гідному рівні – компанія займає третє місце в Європі за продажами.

За цей час Томаш також зумів посприяти трансформації бізнес-моделі компанії – у напрямку глобальної діджіталізації команда Amway Україна реалізувала більше 60 проектів, спрямованих на підвищення впізнаваності своїх брендів у соціальних мережах, а також корпоративно-соціальної відповідальності. На чолі з паном Мурасом, компанія просунулася в розвитку таких стратегічно важливих напрямків, як здоров’я та краса.

Крім того, в 2018 році компанія Amway Україна разом з Томашом Мурасом запустила програму навчання для підприємців у форматі онлайн-трансляцій, і продовжила розвиток напрямку онлайн-навчання, що розширило можливості Незалежних підприємців Amway для розвитку власного бізнесу та підвищення його ефективності.

«Тренди змінюються – ми змінюємося разом з ними, адаптуючи наше портфоліо відповідним чином. Результат такої роботи можна спостерігати в цифрах: до 2018 року продажі в Україні склали 57 млн. доларів. Це третій показник у Європі, де Amway присутня майже в кожній країні. Це свідчить про те, що нам вдалося налагодити ринок прямих продажів в Україні, що відкриває нові перспективи для підприємців», – коментує Томаш Мурас.

Компанія Amway Україна висловлює величезну подяку Томашу Мурасу за його неоціненний внесок у розвиток локального представництва, згуртованості колективу, підтримку лідерів і мотивацію колег!

 

Про Amway
Amway – це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 року компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia