Ukraine UKR  
укр  

ARTISTRY STUDIO™ і нова лінійка Tokyo Edition

2020.02.25 - 

Вітаю, Японіє, привіт, Токіо! ARTISTRY STUDIO ™ і нова лінійка Tokyo Edition вривається в один з найдинамічніших мегаполісів світу – зустрічайте!

Занурившись у нічні вогні Нью-Йорка, прогулявшись модними вулицями Парижа і насолодившись екзотичними видами Бангкоку, ARTISTRY STUDIO відправляється за новим натхненням у чудовий та загадковий Токіо!

Це одне з найбільших міст світу – мегаполіс, який демонструє нові модні тенденції у макіяжі: від сучасного свіжого нюд до яскравого традиційного макіяжу, а також сміливих акцентованих образів.

 «Лінійка Tokyo Edition, створена в стилі іконічної поп-культури міста, поєднала в собі актуальні тренди, багаторічні традиції і властиву Токіо палітру, щоб із гордістю називатися однією з найбільш ніжних колекцій ARTISTRY на сьогоднішній день!» каже Келлі Темплтон, віце-президент напрямку Global Beauty бренду ARTISTRY, Amway

Четверта колекція ARTISTRY STUDIO стала втіленням національної культури «кавайї», де кожен продукт – це універсальний інструмент, покликаний підкреслити зовнішні якості та стати доповненням до соковитого стилю будь-якої модниці!

Для оформлення Токійської колекції ARTISTRY STUDIO запросили художницю Румі Кураджі, її яскрава трендова графіка прикрасила продукцію і упаковку.

Продукти Tokyo Edition від ARTISTRY STUDIO:

  • Палітра для макіяжу очей і губ
  • Палітра для коригування та тонування обличчя
  • Пудрові рум’яна
  • Парфумований спрей для тіла
  • Стійкий олівець для брів
  • Тінт з ефектом збільшення губ
  • Кольорова туш для вій

Лімітований випуск ARTISTRY STUDIO Tokyo Edition доступний в продажу з 24 лютого 2020 року.

Про бренд ARTISTRY ™
Бренд ARTISTRY був заснований в 1958 році сімейною парою – чоловіком і жінкою підприємцями. Асортимент ARTISTRY складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою і персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецепти втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток і гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених і міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд досліджував понад 32 тисячі осіб по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.
Продукція ARTISTRY продається через Незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу.
 
Про ARTISTRY STUDIO ™
ARTISTRY STUDIO – бренд косметики і продуктів для ванни і тіла для справжніх поціновувачів краси. Натхненна видатними містами світу, кожна лімітована серія бренду передає стиль і настрій цих місць за допомогою квітів, текстур і ароматів і створена, щоб відкрити в кожному справжнього художника.
Продукція ARTISTRY STUDIO поширюється через незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу. Слідкуйте за брендом на офіційному Instagram акаунті @ArtistryStudioOfficial, щоб першими дізнаватися про останні новинки і маршрут світового туру!
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia