Ukraine UKR  
укр  

Новий голова Всесвітньої федерації прямих продажів та платиновий статус УАПП

2020.10.23 - 

Всесвітня федерація асоціацій прямих продажів (WFDSA) представила нового керівника. Ним став Роджер Барнетт, голова і генеральний директор Shaklee, який буде керувати організацією до жовтня 2023 року. Пан Барнетт бере управління від Магнуса Браннстрома, генерального директора і президента Oriflame.

 

«Це честь і привілей служити галузі прямих продажів в якості голови Світової федерації асоціацій прямого продажу. Пандемія загрожує світовому здоров’ю та прибуткам сотень мільйонів людей практично в усіх країнах. У світі це час, коли наша галузь може по-справжньому служити людям і суспільству. Прямий продаж — це один із найбільш перевірених часом способів одержання додаткового прибутку, і сьогодні це стає дедалі більш можливим у цифрову епоху. Ми з нетерпінням чекаємо на переосмислення і перетворення галузі, щоб допомогти сотням мільйонів людей жити кращим життям», — зазначив Роджер Барнетт.

 

Він почав свою кар’єру в інвестиційно-банківській фірмі Lazard Freres & Co. Потім пан Барнетт організував інвестиційну групу, щоб отримати контроль над Arcade, Inc., яку він перетворив на найбільшу в світі компанію з проведення тестувань. Він також був засновником і генеральним директором Beauty.com, одного з перших інтернет-магазинів косметичної індустрії.

 

Також Світова федерація асоціацій прямого продажу нагородила Українську асоціацію прямого продажу (УАПП) найвищим «платиновим статусом» за досягнення останнього року.

 

Для щорічної відзнаки прогресу у роботі національних асоціації, Світова федерація запровадила чотири ступені оцінки: бронзовий, срібний, золотий та найвищий – платиновий статус. Загалом, платиновий статус отримали 12 національних асоціацій у всьому світі. Платиновий статус надається асоціаціям, які мають прозорі процедури, налагоджену співпрацю зі своїми членами та представляють індустрію на високому рівні у державних органах та у співпраці зі споживачами.

 

Варто зазначити, що компанія Amway 8 років поспіль визнається №1 у сфері прямих продажів у світі за обсягами продажів. До складу УАПП Amway Україна входить з моменту заснування асоціації і щиро пишається її досягненнями.

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia