Ukraine UKR  
укр  

Amway Україна долучається до підтримки лікарів у боротьбі із COVID-19

2020.04.16 - 

“Світова пандемія змусила увесь світ сповільнитися, але точно не зупинитися. Більшість з нас не були готовими до сьогоднішнього сценарію. Проте варто пам’ятати, що світлі часи обов’язково настануть, а поки ми закликаємо зберігати спокій, залишатися вдома та допомагати тим, хто потребує зараз найбільше нашої підтримки,” – генеральний директор Amway Україна, Світлана Єрохіна.

 

Дорогі партнери, разом із Українською Біржею Благодійності ми запускаємо збір коштів для боротьби із розповсюдженням COVID-19 в Україні. Компанія Amway Україна перерахувала на рахунок фонду 260 000 грн., які підуть на закупівлю необхідних зараз захисних костюмів для найсміливіших, але в той же час найуразливіших людей — медичних працівників. Вартість одного захисного комплекту становить 357,30 грн. Компанія закликала своїх партнерів та небайдужих людей підтримати цю ініціативу і разом зібрати 300 000 грн. Для цього, буде доступна окрема сторінка на сайті УББ, де ви зможете пожертвувати будь-яку суму на свій розсуд. 

 

Ця ініціатива буде активна до 10 травня включно. Приєднуйтесь до Amway Україна для того, щоб вберегти якомога більше наших лікарів, адже щоденно рятуючи сотні життів, вони ризикують власним. В наших силах зберегти їх здоров’я та здоров’я їх близьких!

 

Ми в Amway Україна віримо, що разом зможемо все! 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia