Ukraine UKR  
укр  

Любити і приймати. Спільний спецпроєкт бренду Artistry™ та Vogue Україна про стосунки з власним тілом

2021.02.11 - 

Бренд Artistry™ та редакція Vogue Україна підготували спільний спецпроєкт, в якому закликали українок любити і приймати себе безумовно. Героїнями проєкту стали: Олеся Жураківська, Алекс Кіртока, Валерія Харатін  та Ната Жижченко (ONUKA). Дівчата розповіли про стосунки з власним тілом на різних етапах життя, вплив думки оточуючих та слова собі – підлітку.

Любов до себе починається з турботи. Піклування про своє здоров’я, свій зовнішній вигляд, емоційний стан відіграє важливу роль на шляху до прийняття себе. Обирати найкраще для себе – ще одна звичка, яку українки залюбки вбудовують в своє життя сьогодні. Тому ми раді запропонувати їм 5 персоналізованих засобів по догляду за своєю шкірою від бренду Artistry Signature Select™. Кожен з продуктів покликаний вирішувати окреме завдання: глибоке очищення, якісне зволоження, м’яке підтягнення й надання пружності, вирівнювання кольору. Всі ці різновиди гелів і кремів є в новій лінійці персоналізованих засобів по догляду за тілом від Artistry Signature Select ™, які виготовлені із додаванням натуральних інгредієнтів NUTRILITE, мають приємний аромат, м’яку текстуру й приголомшливий ефект, а кожен продукт доступний у яскравому зручному форматі. 

Більше про історії героїнь ви можете прочитати за посиланням :  https://vogue.ua/ua/article/beauty/ukhod/lyubit-i-prinimat-geroini-vogue-ob-otnosheniyah-so-svoim-telom.html

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia