Ukraine UKR  
укр  

Пішов із життя Річ ДеВос

2018.09.07 - 

Пішов із життя Річ ДеВос, співзасновник компанії Amway. Річ помер 6 вересня 2018 року у спокої в своєму будинку в Ейді, штат Мічиган, в оточенні сім’ї. Йому було 92 роки. Причиною смерті стало ускладнення після інфекції.

Більш відомий всім як надихаючий, мотиваційний лідер і першовідкривач знаменитого методу прямих продажів Amway, який дозволяє людям будувати свій бізнес, пан ДеВос також був власником баскетбольного клубу Orlando Magic NBA і щедрим філантропом разом зі своєю покійною дружиною Хелен.

Володар премії Horatio Alger Award, яка присуджується людям, які зуміли подолати труднощі і стати лідерами в своїх галузях, Річ був яскравим прикладом втілення американської мрії – приклавши максимум зусиль, досягти успіху, не маючи капіталу на старті. Він народився 4 березня 1926 року в Гранд-Рапідс, штат Мічиган, ріс за часів Великої депресії. Інтерес до власного бізнесу Річу прищепив батько, який завжди мотивував сина займатися власною справою.

Його підприємницький дух ще більш зміцнів завдяки шкільній дружбі з Джей Ван Анделом. Пара почала мріяти про власний бізнес під час навчання в Grand Rapids Christian High School. Їхня дружба виросла з бізнес-домовленості: Річ платив Джею 25 центів на тиждень за те, що той підвозив його до школи і назад на своєму авто.

Після закінчення Другої світової війни і повернення додому, друзі продовжили свої підприємницькі пошуки. Їхнім першим бізнесом була льотна школа і один з перших drive-in ресторанів у Мічигані. У 1948 році вони продали свій бізнес, щоб купити парусник у Коннектикуті з метою відправитися на Карибські острови – хоча жоден з них не вмів ходити під вітрилами.

У 1949 році Річ і Джей вклали 49 доларів і стали успішними незалежними дистриб’юторами продукції Nutrilite, виробника і прямого продавця вітамінів. Nutrilite тоді використовував метод прямих продажів, який пізніше друзі перейняли при запуску своєї компанії Amway у себе на батьківщині в Ейді, штат Мічиган, в 1959 році. Тоді їхнім єдиним продуктом був універсальний засіб для чищення L.O.C. Підхід Amway до прямих продажів пропонував людям по всьому світу можливість стати власником свого бізнесу. Через рік друзі переїхали на занедбаний автосервіс, а ще через п’ятдесят років їхній бізнес перетворився на багатомільярдну міжнародну корпорацію та компанію прямих продажів № 1 у світі.

Г-н ДеВос був президентом Amway з моменту заснування до 1993 року, коли його змінив син Дік, а в 2002 році син Даг. Продовжуючи традиції своїх батьків, сьогодні Даг ДеВос «ділить» офіс виконавчого директора з головою правління Стівом Ван Анделом, сином співзасновника Джея Ван Андела. Річ ДеВос залишався активним членом Ради директорів Amway до самої смерті. Джей Ван Андел помер у грудні 2004 року.

«Річ і мій батько побудували цю компанію з нуля, і багато в чому Річ був серцем і душею Amway», – говорить голова правління Amway Стів Ван Андел. «Його бачення і дух надихали наших співробітників і незалежних підприємців понад 50 років. Ніхто і близько не може наблизитися до Річа в його любові, якою він наповнював серця й уми нашої сім’ї співробітників і власників бізнесу. Нам страшенно його не вистачатиме».

Надихаючий спікер з безліччю нагород, він мотивував сотні тисяч незалежних підприємців по всьому світу і завжди мав щільний графік виступів для різних ділових і благодійних організацій по всій країні. Все своє життя він пропагував цінності свободи, сім’ї, віри і доброчинності як в книгах, так і в тисячах виступів та інтерв’ю по всьому світу.

Г-н ДеВос написав п’ять книг: «Повір!» (1975), «Жалісливий капіталізм» (1993), «Надія з мого серця: десять уроків життя» (2000), «Сильні фрази для позитивних людей» (2008) і « Просто Річ»(2014 року). Остання – це мемуари, що оповідають про його роботу, віру, сім’ю та основні цінності.

Річ ДеВос народився 4 березня 1926 року в Гранд-Рапідс, штат Мічиган. Закінчив Grand Rapids Christian High School. Під час Другої світової війни служив у Військово-Повітряних силах США з 1944 по 1946. Одружився в 1953 році на Хелен Дж. Ван Везеп із Гранд-Рапідс.

Родина

У Річа ДеВоса залишилися діти і подружжя Дік і Бетсі, Ден і Памела, Чері, Даг і Марія; онуки і подружжя Рік і Мелісса, Елісса і Нейт, Андреа і Майкл, Райан, Кассандра і Хіт, Сідней і Ендрю, Коул, Ханна, Кеті, Бен, Джесса, Едді, Далтон, Мікаела і Джордан, Монро і Олівія; і правнуки Клара, Слоан, Ремінгтон, Річард, Вільгельміна, Таггерт, Аурелія та Райвен. Також його сестри Берніс Хейс та Дженіс (Боб) Кортс

Церемонія прощання

Замість квітів родина просить зробити благодійні внески в християнську шкільну асоціацію Гранд-Рапідс, Дитячу лікарню імені Хелен ДеВос, християнську реформатської церкви LaGrave Avenue Christian Reformed Church або Службу стипендій в тюрмах.

Протягом цього нелегкого періоду наші серця з родиною ДеВос. Відвідайте сайт www.RichDeVos.com і дізнайтеся про можливості висловити свої співчуття та думки сім’ї Річарда ДеВоса.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia