Ukraine UKR  
укр  

Результати благодійного проекту Amway Україна і УББ по боротьбі з COVID-19

2020.05.25 - 

Компанія Amway Україна спільно з Українською Біржею Благодійності реалізували дуже важливий проект і долучилися до боротьби з поширенням COVID-19 в Україні.

Колективно було зібрано третину мільйона гривень – 321 000 грн., з яких 260 000 грн. надала Amway Україна і більше 60 000 грн.,були зібрані НПА та співробітниками компанії.

Партнер Amway Україна — Українська Біржа Благодійності — отримав офіційний запит про допомогу від Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні на надання засобів захисту для своїх медичних працівників. Завдяки зібраним коштам від 227 донорів, нам вдалося придбати в загальній кількості 900 захисних костюмів, які вже сьогодні захищають медиків від вірусу COVID-19.

“Кожного разу, коли ми досягаємо спільної мети, розумію, що разом – ми сила! Завдяки командним зусиллям нам вдалося зібрати значну суму і закупити комплекти, необхідні для безпечної роботи медичних працівників. Ми висловлюємо величезну подяку всім причетним до цієї ініціативи і не втомлюємось захоплюватися лікарями, які зараз знаходяться на передовій боротьби з вірусом!”, — генеральний директор Amway Україна, Світлана Єрохіна.

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia