Ukraine UKR  
укр  

Презентація ARTISTRY STUDIO у Парижі

2019.03.26 - 

Напередодні 8 березня компанія Amway запросила журналістів топових глянцевих видань з різних країн на презентацію нової колекції ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition до найромантичнішого міста планети – Париж! У подорожі взяли участь й представники українських медіа, а саме редакторки L’Officiel, ELLE та Marie Claire, а також амбасадор ARTISTRY STUDIO™ в Україні – відома б’юті блогерка Анна Носок.

Журналісти та блогери відвідали офіційну презентацію нової колекції, де дізнались про історію бренду та створення колекції Parisian Style Edition, протестували продукти та познайомились з ключовими представниками компанії з інших країн. Під час презентації блогерка Анна Носок стала моделлю для демонстрації нових косметичних засобів. Елегантний макіяж дівчині зробили візажист ARTISTRY Global – Рік ДіЧекка, відомий співпрацею зі світовимисупермоделями та редакціями ведучих журналів, та тренер Академії Amway в Італії – Крістіан Кіріані. Наприкінці презентації гості мали час поспілкуватись з регіональним президентом Amway в регіоні Європа, Північна та Південна Америка – Кендес Метьюс; віце-президентом Global Beauty ARTISTRY™ – Келлі Темплтон та італійськими візажистами бренду ARTISTRY.

У межах прес-туру журналісти та блогери з усіх куточків Європи та США також взяли участь у кулінарному майстер-класі з приготування відомого французького десерту – макарун, познайомились з видатними арт-майданчиками під час екскурсії та відправились у круїз річкою Сена у супроводі вечірніх вогнів Ейфелевої вежі, живої музики та вишуканої вечері. Протягом усієї подорожі гостей супроводжувало безліч приємних сюрпризів від компанії Amway, які сподобались та запам’ятались кожному.

***

Бренд Artistry, що ексклюзивно представляється компанією Amway, відсвяткував свою 50-ту річницю у 2018 році. Це перший преміальний бренд косметики в індустрії прямих продажів. Він входить до десятки найпопулярніших світових торговельних брендів косметики преміум-класу* та продається у більше, ніж 50 країнах світу. Продукція отримала близько 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

*Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика та засоби особистої гігієни 2017 р., категорія «Преміальна косметика та засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі у грошовому еквіваленті за 2016 рік.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia