Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Новини - Amway
Amway став партнером фіналу Open Ladies Golf Tour

2019.09.26 - 

14 вересня в гольф-клубі GolfStream пройшов фінал турніру Open Ladies Golf Tour, на якому компанія Amway виступила генеральним партнером і була представлена брендом Truvivity від NUTRILITE™

Open Ladies Golf Tour – це щорічний турнір з гольфу серед жінок, який в цьому році вперше вийшов на національний рівень і зібрав разом цілеспрямованих, успішних спортсменок з різних куточків нашої країни під куполом GolfStream, щоб нагородити кращих з них за досягнення в цьому виді спорту.

Генеральний директор компанії Amway Томаш Мурас, а також засновники креативного простору DELAB space і лідери бізнесу AmwayІгор і Валерія Харатін – вручили призи переможницям:

«У сьогоднішньому темпі – головне не втратити баланс. Продукти Truvivity від NUTRILITE максимально відповідають філософії активних, сучасних жінок, які гармонійно поєднують хобі, бізнес і сімейне життя не забуваючи піклуватися про свою зовнішність і здоров’я, адже справжня краса йде зсередини! »,поділилася з присутніми Валерія Харатін у своєму виступі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Турнір по праву називають найкрасивішим гольф-заходом сезону, адже крім спортивних навичок, представниці прекрасної статі демонструють своє бездоганне почуття стилю, обізнаності в трендах і обмінюються корисним досвідом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про NUTRILITE™
NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia