Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Прес-релізи, Новини - Amway
О-мега презентація новинки NUTRILITE

2019.12.09 - 

Компанія Amway презентувала новий продукт дитячої лінійки NUTRILTE ™ Омега-3 для дітей та анонсувала спільну акцію з благодійним фондом «Таблеточки».

3 грудня, в Освіторія Хаб, мами-блогери, представники ЗМІ та їхні діти зібралися на презентації нового продукту від бренду NUTRILITE – пастилок Омега-3 для дітей.

У теплій сімейній атмосфері запрошені Amway спікери підняли тему здорового раціону та важливості омега-3 кислот у розвитку дитячого організму.

Про збалансоване харчування та його вплив на розвиток дітей та їх здоров’я, а також про те, як у ритмі великого міста контролювати надходження корисних елементів та вітамінів розповіли педіатр Лідія Бабич та Влада Барзилович, педіатр, алерголог і тренер Академії Amway. Відома телеведуча каналу 1+1, мама трьох дітей Марічка Падалко поділилася з присутніми своїм досвідом материнства та культурою здорового харчування своєї родини. Її виступ знайшов відгук усього залу та ще раз нагадав про те, що турбота про свого малюка – це велике щастя та інвестиція в його успішне майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На заході також виступила Світлана Пугач – виконавчий директор благодійного фонду «Таблеточки». Світлана поділилася історіями підопічних фонду, які борються з онкологічними захворюваннями, і презентувала спільну акцію Amway та Таблеточки – 5 гривень з кожної проданої упаковки Омега-3 для дітей від NUTRILITE йде на користь фонду. PR керівник компанії Amway Україна Катерина Деркач згадала про концепцію цієї колаборації – піклуючись про свою дитину, ви можете подбати про діток, які потребують серйозної допомоги.

В ході презентації дітей розважали веселі аніматори-бджілки та герой нового продукту Омега-3 для дітей – бджілка Бі-Бі.

В кінці заходу на всіх гостей чекали приємні подарунки від компанії і фонду «Таблеточки».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Про Amway
Amway це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 р. компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
 
Про NUTRILITE™
NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia