Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Прес-релізи, Новини - Amway Здоров'я
Більше користі з NUTRILITE Omega-3 для дітей!

2019.11.26 - 

Компанія Amway представляє нову харчову добавку NUTRILITE Omega-3 для дітей, що містить поживні речовини для підтримки активної роботи мозку і концентрації.

Одним з ключових чинників, що впливає на повноцінний розумовий та фізичний розвиток дитини, є правильне харчування. Однак, часто, батьки стикаються з тим, що їх дитина відмовляється вживати корисні продукти, насичені потрібними мікро та макроелементами, позбавляючи свій організм необхідних для здорового розвитку речовин. Наприклад, багатьом дітям не подобається виразний запах і смак риби і морепродуктів, але саме в них містяться такі важливі для дитячого організму елементи, як жирні кислоти омега-3.

Що таке омега-3 жирні кислоти?

Омега – незамінний компонент, який відіграє важливу роль у функціонуванні організму і гармонійному розвитку дитини. Існує три види омега-3: АЛК (альфа-ліпоєва кислота), ЕПК (ейкозапентаєнова кислота) і ДГК (докозагексаєнова кислота). Їх вживання позитивно впливає на зір і концентрацію, роботу мозку та серця.

Омега-3 виробляється самостійно в організмі людини в дуже невеликій кількості, якої не вистачає, щоб покрити добову потребу. У випадку з дитячим організмом – надходження омега-3 кислот має бути регулярним, щоб забезпечити нормальний процес психічного та фізичного розвитку. Проблема в тому, що крім риби, яку складно назвати улюбленим дитячим блюдом, необхідний елемент можна знайти в продуктах, що рідко зустрінеш на нашому столі: у шпинаті, зернах льону та чіа, чи морських водоростях.

Чому NUTRILITE Oмегa-3 для дітей?

NUTRILITE Oмегa-3 для дітей – це додаткове джерело насичених жирів омега-3 для збалансованого дитячого раціону. Рекомендується малюкам від 4 років чи дорослим, які шукають альтернативу таблеткам.

Харчова добавка NUTRILITE випускається у вигляді м’яких желейних пастилок. У кожній пастилці міститься 215 ДГК замість повної добової дози у 250 ДГК *. Це дозволяє доповнити щоденний раціон без ризику надлишку омега-3 жирних кислот.

У складі дієтичної добавки ви знайдете:

  • Омега-3 жирні кислоти, які підтримують нормальне функціонування мозку, серця і здоров’я очей.
  • Риб’ячий жир анчоус, сардин і скумбрії, здобутих у екологічно чистих зонах, сертифікований організацією «Friend of the Sea».
  • Додатковий вітамін D, необхідний для нормального розвитку і росту кісток.
  • Натуральні ароматизатори та барвники.

Експерти NUTRILITE визначили, що смак та текстура пастилки відіграють ключову роль в тому, щоб прищепити звичку дітям вживати дієтичні добавки із задоволенням. Тому, желейні пастилки Омега-3 для дітей – найкращий варіант для маленьких непосид: вони мають приємний фруктовий смак, який повністю маскує рибний посмак.

Завдяки тому, що продукт випускається в алюмінієвих блістерах, ймовірність контакту продукта з киснем і вологою виключена, що гарантує:

– незмінний смак пастилки;

– збереження м’якості желейок;

– зручність у використанні, особливо актуально в дорозі (блістери перфоровані).

 

NUTRILITE Oмегa-3 стане кращим помічником для батьків, що доповнить щоденний раціон дітей і забезпечить їх організм такими важливими для здорового розвитку омега кислотами.

Рости здоровим, значить рости щасливим!

 

* ДГК – це омега-3 жирна кислота, що сприяє підтримці нормальної роботи мозку. Сприятливий ефект досягається при щоденному вживані 250 мг ДГК.

Про NUTRILITE
NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia