Ukraine UKR  
укр  

NUTRILITE Омега-3 на зустрічі мам-блогерів

2020.03.12 - 

27 лютого компанія Amway взяла участь в ранковому бранчі для мам-блогерів – «#MomBlogDay. Щаслива мама – щаслива дитина» від журналу «Мой ребенок».

 

Зустріч пройшла в кулінарній студії «Su.Chef», де зібралися відомі мами-блогери зі своїми дітьми, щоб прослухати лекції фахівців з дитячого харчування, по догляду за шкірою та іншим аспектам здоров’я. Крім цього, всі гості мали можливість прийняти участь у кулінарному майстер-класі від Тетяни Літвінової, обмінятися досвідом, а діти весело провели час разом з бджілкою Бі-Бі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія Amway була представлена ​​на заході зі своєю новинкою – дієтичною добавкою NUTRILTE™ Omega-3 з вітаміном D для дітей. Лікар-педіатр, алерголог та тренер академії Amway Влада Барзилович поділилася із присутніми інформацією про важливість споживання Omega-3 для збалансованого дитячого раціону, і розповіла про вплив омега кислот на дитячий розвиток і здоров’я. Кожен маленький гість, який був присутній на заході, отримав свій набір корисних пастилок від NUTRILTE™ Omega-3, який доповнювала упаковка Omega-3 для дорослих, для комплексного здоров’я всієї родини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами цієї зустрічі, ми раді поділитися коротким звітом на ресурсах:

«Мой ребенок»  –  https://www.moirebenok.ua/mother/momblogday-v-kieve-proshla-vstrecha-izvestnyh-mamochek-blogerov/  
«Лиза» – https://liza.ua/lifestyle/poster/momblogday-schastlivaya-mama-schastlivyj-rebenok-v-kieve-proshla-vstrecha-izvestnyh-mamochek-blogerov/

Більше читайте на сторінках: Отдохни, Лиза, Мой ребенок, Сучасна кухня.

 

Про Amway
Amway це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 р. компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
 
 Про NUTRILITE™
NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia