Ukraine UKR  
укр  

Новий генеральний директор Amway Україна

2020.02.13 - 

Новим генеральним директором Amway Україна стала Світлана Єрохіна

У січні 2020 року посаду генерального директора Amway Україна обійняла Світлана Єрохіна. Вона відповідатиме за стратегічне управління та розвиток компанії в Україні.

У грудні 2019 року, через 7 років роботи, Томаш Мурас прийняв рішення залишити пост генерального директора Amway Україна. Обійняти місце керівника компанії запропонували Світлані Єрохіній, яка раніше займала позицію директора з продажів в українському підрозділі Amway.

«В Amway Україна я працюю з 2003 року і пройшла кар’єрний шлях від позиції секретаря до посади директора з продажу. Завдяки цьому досвіду я добре розбираюся як у внутрішніх процесах роботи бізнесу, так і в усіх тонкощах взаємодії з клієнтами », – ділиться Світлана.

З моменту призначення на посаду директора з продажів у 2014 році Світлана змогла посприяти створенню нової концепції ведення і розвитку ключових лідерів в Україні. Разом з командою вона створила ефективну модель управління операційним плануванням бізнесу на локальному рівні. Завдяки стратегічному мисленню та залученню всіх сторін, у тому числі департаменту, яким керувала Світлана, компанія змогла пройти непрості роки з 2013 по 2015 з мінімальними фінансовими втратами, а також зберегти довірчі партнерські відносини з лідерами з усіх куточків України.

Новий генеральний директор планує продовжувати працювати в рамках глобальної стратегії Amway, фокусуючись на роботі з кінцевим споживачем і оновленні структури винагород для незалежних підприємців Amway. Також у планах продовжити цифрову трансформацію в компанії: оптимізувати програмне забезпечення, автоматизувати операційні процеси та якісно посилити присутність компанії в соціальних мережах.

«Стосовно продуктових запусків, одним з головних пріоритетів Amway в 2020 році залишиться розвиток напрямків Healthy Beauty і Healthy Lifestyle – яким у портфоліо компанії відповідають два ключових бренди – NUTRILITE і ARTISTRY. Таку глобальну стратегію ми будемо зберігати і в Україні. Але при цьому зміниться тактика і механізми, щоб бізнес-модель Amway відповідала національним тенденціям. У нас дуже сильна команда топ-менеджменту, і разом ми працюємо як злагоджений механізм. Впевнена, ми покажемо відмінні результати! », коментує Світлана.

Про Amway
Amway – це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 року компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia