Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Новини - Amway Краса
Презентація нових колекцій бренда ARTISTRY

2019.10.17 - 

Компанія Amway подарувала журналістам та блогерам справжню подорож до екзотичної Азії на презентації двох нових колекцій бренду ARTISTRY.

У середу, 9 жовтня, журналісти, редактори топових видань, б’юті та фешн блогери України зустрілися в фотостудії Lightfield на спільній презентації двох нових продуктів від бренду ARTISTRY™ – різнобарвної колекції масок для обличчя Artistry Signature Select* та нової лінійки мультифункціональної косметики ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition.

На цей раз компанія вирішила відійти від звичного офіційного формату презентації та підготувала незвичний імерсивний перформанс, який повністю занурив гостей в атмосферу довгоочікуваної подорожі з осіннього Києва до яскравого Бангкоку.

Під час заходу гості могли особисто протестувати маски Artistry Signature Select, сфотографуватися на тлі незвичних фотозон, дізнатися свою долю за допомогою гадання сиам сі, зав’язати на вдачу браслет з кулончиком ARTISTRY і створити новий образ за допомогою косметики ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition!

Вечір доповнили: промова генерального директора Amway Україна Томаша Мурас, незабутній тематичний DJ-сет від Даші Коломієць та, безперечно, подарунками!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Маски для обличчя Artistry Signature Select з’являться в продажу на території України 21 жовтня 2019 року.

 

 
Про бренд ARTISTRY
Бренд ARTISTRY був заснований у 1958 році сімейною парою – чоловіком та жінкою підприємцями. Асортимент Artistry™ складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень, на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою та персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецептури втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток та гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених та міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд пройшов випробування на понад 32 тисяч обличь по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.
Продукція ARTISTRY™ продається через Незалежних підприємців Amway в більш ніж 50 країнах світу.
 
Про ARTISTRY STUDIO™
ARTISTRY STUDIO™ – бренд косметики та продуктів для ванни і тіла для справжніх поціновувачів краси. Натхненна визначними містами світу, кожна лімітована серія бренду передає стиль і настрій цих місць за допомогою кольорів, текстур та ароматів, і створена, щоб відкрити у кожному справжнього митця.
Продукція ARTISTRY STUDIO™ поширюється через незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу. Слідкуйте за брендом на офіційному Instagram акаунті @ArtistryStudioOfficial, щоб першими дізнаватись про останні новинки та маршрут світового туру!
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia