Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Прес-релізи, Новини - Amway
Мілінд Пант обійняв посаду CEO в Amway

2018.10.19 - 

Компанія Amway призначила Мілінда Панту своїм головним виконавчим директором. Пант увійде до Ради директорів Amway з 2 січня 2019 року. Це нова позиція для компанії, яка з моменту свого заснування перебувала під сімейним керівництвом.

«Мілінд має багатий досвід та ентузіазм, які допоможуть Amway досягти ще більших висот, –прокоментував призначення голова правління Amway Стів Ван Андел. – Ми впевнені в тому, що його лідерство і сильні навики в управлінні ростом компаній і трансформаційними змінами позитивно вплинуть на розширення можливостей підприємців Amway та задоволення потреб клієнтів за допомогою ексклюзивних та інноваційних продуктів».

До цього компанію очолював пан Ван Андел, який працював головою правління Amway з 1995 року, і Даг ДеВос, який обіймав посаду президента компанії з 2002 року. Обидва вони перейдуть до ради директорів Amway, де будуть виступати як співголови. Бізнес компанії, яку заснували Річард ДеВос і Джей Ван Андел, матиме, як і раніше, статус сімейного і функціонуватиме під сімейним керівництвом. Мілінд здійснюватиме загальне керівництво та управління бізнесом.

 

Довідка

Мілінд Пант перейшов в Amway з компанії Yum! Brands, де він займав пост президента Pizza Hut International, очолюючи всесвітню мережу в Азії, Індії та Європі. У зону його відповідальності входили понад 9 000 магазинів Pizza Hut за межами США і просування електронної комерції та цифрових стратегій. До Yum! Brands Мілінд пропрацював 14 років в Unilever на різних виконавчих посадах.

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia