Ukraine UKR  
укр  

ARTISTRY на вечірці Marie Claire

2019.07.22 - 

14 липня компанія Amway взяла участь у щорічному святі для партнерів і друзів журналу Marie Claire, ініційованому редакцією Бурда-Україна. Компанія була представлена брендом ARTISTRY™, який виступив партнером заходу.

Вечірка пройшла під зоряним небом міста Одеси в ресторані «REEF», де зібралися українські зірки, лідери думок і світські журналісти. Протягом вечора гості насолоджувалися вишуканими частуваннями та напоями, цікавим спілкуванням і запальним DJ-sets від Stage Rockers і Сepasa.

На заході кожен охочий міг протестувати нову персоналізовану сироватку Artistry Signature Select™, сфотографуватися на тлі ексклюзивної фотозони і роздрукувати світлину на пам’ять про чудовий вечір. Також серед гостей вечірки були розіграні комплекти нових сироваток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У кінці вечора всіх чекав сюрприз – виступ популярної виконавиці, учасниці проєкту «Голос країни», переможниці премії M1 Music Awards 2017 в номінації прорив року: Tayanna!

Завдяки участі компанії в заході, одеська публіка та гості Одеського Міжнародного Кінофестивалю познайомилися з брендом ARTISTRY, а також преміальною новинкою з лінійки Artistry Signature Select – персоналізованої сироваткою, яка створена з урахуванням індивідуальних потреб шкіри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бренд ARTISTRY™

Бренд Artistry, що ексклюзивно представлений компанією Amway, відсвяткував свою 50-ту річницю у 2018 році. Це перший преміальний бренд косметики в індустрії прямих продажів. Він входить до десятки найпопулярніших світових торгових брендів косметики преміум-класу * і продається у більш ніж 50 країнах світу. Продукція отримала близько 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017, категорія «Преміальна косметика та засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому еквіваленті за 2016 рік.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia