Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Новини -
Amway Україна – партнер IV Kyiv Euro Marathon

2019.05.28 - 

12 травня в рамках святкування Дня Європи в Києві відбувся 4-й KYIV EURO MARATHON.

Компанія Amway Україна вже вкотре виступила партнером та активним учасником заходу на чолі з генеральним директором Томашом Мурасом, який став почесним гостем марафону.

Цього разу в заході взяли участь 3532 людини з усього світу. Серед них бігли й спортсмениNUTRILITE! Спортивний захід складався із 6 забігів по новому цікавому маршруту: від вул. Велика Васильківська, по вул.Саксаганського та проспектом Перемоги до Шулявського мосту.

Також компанія Amway як партнер KYIV EURO MARATHON вручила переможцям подарункові набори XS Sport Nitrution.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні команда NUTRILITE – постійний учасник KYIV EURO MARATHON, а сам бренд з 2016 року виступає партнером забігу. Учасники команди та сама команда вже неодноразово ставали рекордсменами марафону і планують продовжити досягати нових перемог.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про захід

Kyiv Euro Marathon засновано у 2016 році. Ця спортивна подія була організована біговою спільнотою TOP RUNNERS за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Департаменту молоді та спорту КМДА, Федерації легкої атлетики м. Києва.

 

Про NUTRILITE™

NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia