Ukraine UKR  
укр  

Чи готові українці до розвитку підприємницької діяльності?

2020.02.07 - 

Чи готові українці до розвитку підприємницької діяльності?

 

Київ, 17 грудня 2019 року. – Українська асоціація прямого продажу (УАПП) організувала міжнародну конференцію “Почни з малого – досягнеш більшого”, яка відбулася 9 грудня у стінах готелю “Premiere Palace”. На конференції дискутували про те, наскільки українці готові розвивати сприятливе середовище для мікробізнесу та індивідуальної підприємницької діяльності.

 

Провідні спікери українського та іноземного ринків говорили на тему розвитку малого бізнесу і ситуації у світовій індустрії прямих продажів, обговорювали стан вітчизняного ринку праці та поняття креативного лідерства. Також фахівці говорили про захист прав споживачів.

 

Відкривав захід Томаш Мурас – голова Ради Директорів УАПП і генеральний директор Amway Україна. У своїй промові пан Мурас говорив про розвиток прямих продажів у світі і акцентував увагу на тому, що в Україні ця галузь стрімко і успішно розвивається. Такий феномен, на його думку, можна пояснити кількома причинами: по-перше, за останні роки довіра до малого бізнесу суттєво зросла, а по-друге, працездатна частина населення більш зацікавлена ​​у підприємництві. Все тому, що зараз активна працездатна аудиторія – це покоління Y і Z, які прагнуть до незалежності і свободи в роботі. Саме тому вже у найближче десятиліття підприємництво стане нормою.

 

Ярослав Железняк, Роман Гопцій, Анастасія Калашникова і Олег Гетьман взяли участь у панельній дискусії про зміни для мікро та малого бізнесу – обговорили поліпшення законодавства для ФОП, податкові та адміністративні зміни, маркування продуктів, а також міжнародний досвід фіскалізації.

 

Також одним зі спікерів конференції став Тарас Демкура, віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, Бізнес100, кандидат економічних наук. Він присвятив свій виступ світовим трендам майбутнього. Тут і активна діджіталізація усіх сфер, і зростаючий інтерес до теми екології, і популяризація особистісного розвитку, networking і комунікації вцілому. Також Тарас зробив акцент на тому, що завжди важливо зберігати баланс між роботою та особистим життям.

 

В рамках другої панельної дискусії Тарас Демкура, Тетяна Пашкіна і Оксана Кузякова говорили про загальний настрій малого бізнесу, зважили всі за і проти підприємництва та традиційної зайнятості, а також визначили перепони для підприємців-початківців. Блогер і бізнесвумен Маргарита Січкар також розповіла про креативне лідерство для розвитку підприємництва.

 

Крім того, на заході виступили іноземні спікери Дмитро Янін і Тамуна Габілая, які розповіли про захист прав споживачів в Європі і поділилися глобальним оглядом індустрії.

 

Закривав конференцію шановний спікер з Франції Жак Коснефрой, який розповів про бум прямих продажів на “старих” ринках Європи, а також про роль тренінгових ініціатив для підприємців. Варто пам’ятати, що сприятливі умови для ФОП – основа майбутньої сучасної економіки.

Про Amway
Amway – це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 року компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia