Ukraine UKR  
укр  

G&H – природна турбота про вашу сім’ю

2017.05.15 - 

G&H – нова лінія засобів для догляду за тілом від Amway, натхненна природою.

Щоб шкіра ваших рідних виглядала здоровою і красивою, забезпечте їй найкращий природний догляд із засобами G&H exclusively from Amway.

Починаючи з 1959 року, компанія Amway пропонує сім’ям всебічний догляд за тілом, що забезпечує здоровий вигляд шкіри і гарне самопочуття. Представляємо вам новітній погляд на догляд за тілом з колекціями G&H від Amway.

Догляд за тілом дуже важливий, оскільки шкіра є найбільшим бар’єром, який захищає ваш організм від негативного впливу навколишнього середовища. При цьому важко підібрати одну лінію продукції, яка б відповідала всім потребам вашої родини щодо догляду за шкірою. G&H використовує знайомі, натуральні, корисні для шкіри інгредієнти, які ретельно вирощуються, збираються і вміло поєднуються, щоб створювати унікальні, поживні формули, які відновлюють шкіру і зберігають її здоровою.

Ми часто зосереджуємося на догляді за шкірою обличчя, оскільки це те, на що ми звертаємо увагу насамперед. Однак інші 95% нашої шкіри також вимагають догляду і турботи. Як і шкіра на нашому обличчі, шкіра на тілі стає нездоровою і виглядає старше, ніж є насправді, якщо про неї не піклуватися. Через зовнішні впливи шкіра стає сухою і набуває несвіжого вигляду, а також з’являється відчуття дискомфорту. «Amway пропонує рішення цих проблем – нова лінія G&H включає три колекції засобів по догляду за тілом, які забезпечують живлення, свіжість і захист шкіри протягом усього дня», – стверджує Мішель Д’Альярд, провідний експерт з догляду за шкірою ARTISTRY.

Для того, щоб ви і ваша сім’я виглядали здоровими і відчували себе щасливими кожен день, компанія Amway пропонує нові колекції G&H для догляду за тілом G&H NOURISH+™, G&H REFRESH+™ і G&H PROTECT+™.

Лінія по догляду за тілом G&H включає формули, що м’яко впливають, не містять сульфатів і володіють збалансованим рівнем pH – ефективні і дбайливо впливають на шкіру і, більш того, безпечні для використання дітьми від 3 років *. Упаковка натхненна природою ** і на 100% підлягає вторинній переробці. Кожна колекція містить унікальне поєднання натуральних і корисних для шкіри рослинних інгредієнтів, які заспокоюють, пом’якшують і відновлюють шкіру, а також підходять для всієї родини.

G&H NOURISH+ ЗАСПОКОЙТЕ ПОШКОДЖЕНУ ШКІРУ!

Колекція засобів G&H NOURISH+™  складається з гелю для душу, лосьйону для тіла, мила для повного догляду за шкірою і крему для рук.

Формули, збагачені медом з квітів апельсину, маслом ши і маслом гарбузового насіння, живлять, заспокоюють шкіру і зберігають її здоровий вигляд.

  • Квіти апельсину забезпечують живильну вологу, яка глибоко зволожує і пом’якшує шкіру.
  • Масло ши живить шкіру завдяки вмісту в ньому вітамінів A, E і F, відомих своєю здатністю відновлювати водний бар’єр шкіри.
  • Масло гарбузового насіння як антиоксидант допомагає захистити вашу шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.


G
&H REFRESH+ ДЛЯ ПОМ’ЯКШЕННЯ СУХОЇ ШКІРИ!

Колекція засобів G&H REFRESH+™  складається із освіжаючого гелю для душу і молочка для тіла.

Збалансовані формули, що містять екстракти алое, виноградних кісточок і зеленого чаю, освіжають, глибоко зволожують і одночасно пом’якшують шкіру.

  • Алое допомагає заспокоїти шкіру завдяки своїй здатності охолоджувати і глибоко зволожувати.
  • Екстракт виноградних кісточок – це потужний антиоксидант з протизапальними властивостями, який допомагає захищати і освіжати шкіру.
  • Екстракт зеленого чаю захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, а також живить її енергією.

G&H PROTECT+ ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ШКІРИ!

Колекція засобів G&H PROTECT+™ складається з рідкого концентрованого мила для рук, брускового мила, роликового дезодоранту- антиперспіранту, а також дезодоранту-спрею.

Універсальні формули з екстрактом білого чаю, природними мінералами, екстрактом чорниці для кращого захисту від неприємного запаху, забруднень, сухості і для здорового зовнішнього вигляду шкіри.

  • Екстракт білого чаю зміцнює шкіру і захищає від негативного впливу навколишнього середовища.
  • Природні мінерали захищають і відновлюють шкіру.
  • Екстракт чорниці, багатий вітаміном C і антиоксидантами, допомагає відновити шкіру після завданих ушкоджень.

  * За винятком G&H PROTECT+ Дезодоранту-спрею і Роликового дезодоранту-антиперспіранту

** Упаковка зроблена з використанням 100% енергії вітру.

ТУРБОТА САМОЇ ПРИРОДИ. ДЛЯ ВАШОЇ РОДИНИ.

 

Про Amway

Amway – компанія прямого продажу з оборотом $ 8,8 млрд. Штаб-квартира розташована в м. Ейда, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажу припадає на такі бренди Amway: дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і енергетичні напої XS™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway.

Світовий обсяг продажу в 2016 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямого продажу Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News в 2017 році. 

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» в 2016 році склав більше 1 млрд. гривень, а на кінець цього  року з компанією співпрацювали понад 250 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia