Ukraine UKR  
укр  

Компанія Amway Україна виступила партнером проекту «Фінансова грамотність для молоді»

2019.05.14 - 

Підтримуючи ідею, що фінансова грамотність — основа успіху людей і країни, Amway Україна виступила партнером проекту «Фінансова грамотність для закладів вищої освіти»*, організованому Центром Розвитку КСВ.

24 квітня в рамках проекту CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» та Future Magazine провели прес-сніданок, де було представлено інноваційні проекти українських студентів з фінансової грамотності, до якого також приєдналися представники компаній-партнерів.
Ці проекти розроблялися у форматі онлайн-хакатону, до участі в ньому зареєструвалися 23 команди з усієї України. 8 відібраних команд змогли представити найкращі проекти, націлені на методи боротьби з «грошофагами».

 «Фінансова грамотність  це проблема, яку, найчастіше, ніхто не помічає. Чим більше молодь буде обізнана у фінансовій грамотності, тим краще майбутнє у держави. Нам потрібно разом змінювати наше ставлення до грошей», – розповідає про мотиви партнерства Катерина Деркач, PR-спеціаліст компанії Amway Україна.
Проектами-переможцями стали — креативний формат онлайн-марафону «Антишопоголік», розроблений командою Запорозького Національного Університет, та онлайн-додаток для заощадження коштів на свої мрії «Моя мета» від студентів Львівського Національного Аграрного Університету. Друге місце зайняла команда «StudCapital» з Київського національного торговельно-економічого університету.
Переможці отримали призи від організаторів онлайн-хакатону, а також подарунки від партнера проекту — компанії Amway.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*  Проект «Фінансова грамотність» реалізується експертною організацією CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» спільно з журналом FUTURE, з метою підвищення фінансової грамотності студентів неекономічних спеціальностей. В рамках проекту було проведено опитування студентів, розроблено та презентовано курс «Фінансова грамотність для студентів», впроваджено пілотування у 12 університетах.

Партнери проекту: Райффайзен Банк Аваль, Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, EY, Amway та Національний Банк України. CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого веденення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia