Ukraine UKR  
укр  

ARTISTRY STUDIO дарував красу на Family Day

2019.06.10 - 

25 травня на київському ВДНГ пройшов 10-й ювілейний фестиваль Family Day від видавничого дому Burda!

Компанія Amway Україна стала офіційним партнером заходу та в рамках фестивалю створила справжнє царство краси — б’юті-шатер ARTISTRY STUDIO.

Протягом дня кожна дівчина могла відчути себе по-справжньому особливою, примірявши новий образ і протестувавши косметику ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition і NYC Edition. Амбасадори бренду знайомили гостей з трендами у сфері краси та допомагали підбирати косметичні засоби.

Святкову атмосферу доповнила романтична фотозона в дусі колекції Parisian Style Edition, яка змогла передати гостям настрій Парижа. Усі охочі могли забрати фотографії на пам’ять, моментально роздрукувавши на локації від ARTISTRY STUDIO.

Крім того в рамках заходу пройшов «Пробіг здоров’я», де переможці були нагороджені приємними подарунками від Amway™, а на головній сцені виступив хедлайнер заходу — співачка Alyosha.

В цілому, фестиваль зібрав 26 компаній-партнерів з усієї України, які подарували незабутнє свято для більше ніж 3 000 чоловік!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бренд ARTISTRY™

Бренд Artistry, що ексклюзивно представлений компанією Amway, відсвяткував свою 50-ту річницю у 2018 році. Це перший преміальний бренд косметики в індустрії прямих продажів. Він входить до десятки найпопулярніших світових торгових брендів косметики преміум-класу * і продається у більш ніж 50 країнах світу. Продукція отримала близько 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017, категорія «Преміальна косметика та засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому еквіваленті за 2016 рік.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia