Ukraine UKR  
укр  

Як насолоджуватись чистою та смачною водою, якості якої можна довіряти. Спільний спецпроєкт eSpring™ та L`OFFICIEL

2021.02.08 - 

Amway Україна разом з редакцією L`OFFICIEL підготували спецпроєкт до 20-річчя системи очистки води eSpring™, в якому відомі українки Марина Карпій, Ольга Руднєва, Аліса Купер і Таня Пренткович розповіли про власний досвід використання eSpring™ вдома.

Теми власного здоров’я та збереження навколишнього середовища є надзвичайно актуальними сьогодні. Вода відіграє першочергову роль в житті всіх живих істот і  є невід’ємним атрибутом здорового життя.

 eSpring™ залишає воду живою на 99,99%, зберігаючи корисні мінерали, а сама очистка поєднує префільтр для видалення великих частинок бруду (мулу, піску, відкладень з труб тощо), вугільний фільтр та ультрафіолетову лампу, які, в свою чергу, допомагають на 99,99% видалити всі хвороботворні бактерії!!! Він простий в обслуговуванні, сигналізує про заміну картриджу, якого в середньому вистачає на очистку до 5000 літрів (або майже рік користування), а ще ду-у-уже стильний, класний гаджет на моїй кухні. Такого ж красеня подарувала батькам. Найкраще — для найближчих!” – розповіла інфлюенсер Таня Пренткович.

Детальніше ознайомитись з спецпроєктом можна за посиланням: https://officiel-online.com/lichnosti/intervju/4-famous-ukrainians-about-clean-water/

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia