Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Прес-релізи, Новини - Здоров'я
Збагатіть природний потенціал з DOUBLE X™

2019.02.18 - 

Організм людини – екосистема, яка постійно намагається підтримувати внутрішній баланс, аби працювати оптимально. Правильне харчування – дуже важливий фактор у цій екосистемі, тому що збалансований та різноманітний раціон є запорукою як психічного й фізичного благополуччя, так і здоров’я організму в цілому.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кожного дня нам необхідно вживати щонайменше 5 порцій фруктів та овочів з 5 кольорових груп – зеленої, білої, жовтої, червоної та фіолетової. Насправді, рослини містять не тільки різноманітні вітаміни і мінерали, але й вторинні рослинні компоненти, відомі як фітонутрієнти (phyto з грецької = рослина, а nutrients = те, що дає життя) – а також поживні речовини, які надають рослинам відповідні кольори та сприяють підтримці здоров’я людини.  

Проте, 3 з 4 дорослих у всьому світі не дотримуються рекомендованої добової норми споживання корисних речовин. У період сезонних змін або напруженого щоденного ритму складніше контролювати свій раціон та отримувати всі поживні речовини, які необхідні організму для правильного функціонування. Через це, так важливо знайти правильне рішення, яке покликане компенсувати потенційний дефіцит цих елементів. Для збагачення природного потенціалу організму й кращого самопочуття кожного дня, NUTRILITETM  — марка №1 у світі з продажу вітамінів та дієтичних добавок, ексклюзивно представлена компанією Amway, запустила оновлену формулу культової дієтичної добавки NUTRILITETM DOUBLE XTM.   

NUTRILITETM DOUBLE XTM — лідер з продажу полівітамінної мультимінеральної дієтичної добавки з фітонутрієнтами з 5 кольорових груп*, що допомагають людям поповнити потенційний дефіцит поживних речовин у щоденному раціоні й підтримує загальне здоров’я, забезпечуючи збалансоване поєднання 12 основних вітамінів, 10 ключових мінералів й важливий спектр фітонутрієнтів з усіх п’яти кольорових груп**. 

Оновлена формула дієтичної добавки NUTRILITETM DOUBLEXTM  збагачена PhytoBlendTM  – ексклюзивним комплексом з 22 фруктів, овочів і цілющих трав, які не завжди є можливість додати до щоденного раціону. Таким чином NUTRILITETM DOUBLE XTM надає людині широкий спектр фітонутрієнтів з усіх 5 кольорів фітоспектру і збагачує наш організм цінними поживними речовинами.

Кожен окремий елемент – це насичений фітонутрієнтами екстракт, що міститься у маленькій таблетці, яку легше ковтати.

З 1934 року, для забезпечення найвищої якості, вчені бренду  NUTRILITETM поєднують силу науки з природними перевагами рослин, контролюючи весь процес – від насінини до готового продукту. NUTRILITETM DOUBLE XTM поєднує все найкраще, що може надати природа й наука аби допомогти людям отримувати максимум користі для свого здоров’я – від впливу на мозкову діяльність і нервову систему до укріплення імунної системи й покращення енергетичного обміну речовин – NUTRILITETM DOUBLE XTM покликаний сприяти гарному самопочуттю людини. 

Новий NUTRILITETM DOUBLE XTM не містить штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів або консервантів, а його зручний й компактний контейнер можна покласти навіть у невелику сумочку. Для досягнення кращого ефекту і засвоєння усіх поживних речовин рекомендовано приймати по 3 таблетки два рази на добу з їжею: 

•вранці, аби збагатити ваш природній потенціал впродовж дня

•ввечері, аби поповнити ваш природний баланс впродовж ночі.

                                                                                                                         ФОРМУЛА

Примітки:

*     Euromonitor International Limited; Умови RSP роздрібної вартості; всі канали 2017

**  ЗЕЛЕНИЙ: петрушка, водорості, шпинат, м’ята перцева, розмарин, крес-салат, люцерна. ФІОЛЕТОВИЙ: чорниця, бузина, виноград, чорна смородина. БІЛИЙ: софора японська, амла, цибуля. ЧЕРВОНИЙ: помідор, ацерола. ЖОВТИЙ: солодкий апельсин, чорнобривці, мандарин, грейпфрут, куркума, лимон.

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia