Ukraine UKR  
укр  

Презентація DOUBLE X™ від NUTRILITE™ 

2019.03.15 - 

У середині лютого компанія Amway провела захід для представників ЗМІ та блогерів, де презентувала оновлену культову полівітамінну мультимінеральну дієтичну добавку NUTRILITETM DOUBLE XTM, яка протягом 70 років допомагає людям по всьому світу поповнювати потенційну нестачу поживних речовин в організмі. Презентацію відвідали понад 50 представників ЗМІ та блогерів.

Під час заходу тренери Академії Amwаy Владислава Барзилович та Анастасія Гончарова, разом із експертом-нутриціологом Оксаною Скиталінською – бренд-амбасадором бренду NUTRILITE – розповіли гостям про нову формулу продукту NUTRILITETM DOUBLE XTM, за допомогою якої можна легко збагачувати організм усіма необхідними поживними речовинами протягом усього дня.

Також для гостей було встановлено зону нетворкінгу, де вони мали нагоду поспілкуватися зі спікерами і насолодитися корисними смузі та смачними закусками, виготовленими в концепції оновленого продукту, а саме в 5 кольорах фітонутрієнтів. На презентації гості дізналися, наскільки важливо вживати фрукти й овочі різних кольорових груп, а також мали змогу скуштувати та ознайомитися детальніше з п’ятьма ключовими фітонутрієнтами – органічними сполуками, які містяться в рослинних продуктах харчування, доповнюють склад DOUBLE XTM та позитивно впливають на організм людини, зміцнюючи імунітет і покращуючи метаболізм.

 

 

 

 

 

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia