Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Прес-релізи, Новини - Amway
Прямий продаж на хвилі змін

2018.12.04 - 

30 листопада в Києві відбулася міжнародна конференція «Підприємницька діяльність і права споживачів: прямий продаж на хвилі змін». Організаторами виступили Українська асоціація прямого продажу за підтримки Світової федерації асоціацій прямого продажу.

Як зміна споживчих звичок і технології впливають на індустрію прямих продажів? Які стимули та перешкоди для індивідуальної підприємницької діяльності є наразі в Україні? Ці та інші теми, сучасні тренди, очікувані зміни, нові виклики і відповіді на них обговорили учасники конференції.

Томаш Мурас, Голова Ради директорів Української асоціації прямого продажу, Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна» відзначив, що 2018 став роком стабілізації для індустрії. Наразі в Україні працюють 50 тис. продавців прямого продажу, укладено 1 млн. дистриб’юторських договорів. За підсумками 2017 року річний обсяг в індустрії склав 8 млрд. гривень. Внесок прямого продажу в державний бюджет України — 1 млрд. гривень.

Томаш Мурас представив учасникам конференції результати  «Глобального дослідження Amway про підприємництво 2018» (Amway Global Entrepreneurship Report, AGER 2018), проведеного в партнерстві з компанією GfK в 44 країнах, включаючи Україну, вже восьмий рік поспіль. 

У фокусі AGER 2018 було вивчення зовнішніх і внутрішніх чинників, що впливають на схильність людей до підприємництва. Мета цього дослідження — визначити, що рухає людьми в їхньому бажанні вести свій бізнес, а що заважає.

Виявилося, що Індекс підприємницького настрою (скорочена назва AESI) в Україні становить 21, в той час, як у країнах ЄС – 42, а середньосвітовий – 47. Дослідження показало величезний розрив у показниках індексу між Україною й середніми по ЄС / світу. Проте, і в світі, і в Європі індекс підприємницького настрою знизився, але не так відчутно, як в Україні.

Комплексний показник AESI демонструє реальне ставлення до підприємництва в досліджуваній країні та дозволяє спрогнозувати розвиток самозайнятості в найближчі роки.

«Нам додає оптимізму той факт, що незважаючи на перешкоди та низький рівень підприємницького настрою, в Україні дух підприємництва живий. І про це свідчать, зокрема, показники індустрії прямого продажу», – наголосив Томаш Мурас.

З представниками влади учасники конференції обговорили, як держава може сприяти індивідуальному підприємництву. Зокрема, Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби, доповіла, які заходи вживає її установа для дерегуляції малого та середнього бізнесу.

Тетяна Острікова, народний депутат України, розповіла, які законодавчі зміни плануються для зменшення податкового навантаження на підприємців.

Також учасники конференції обговорили нові виклики для прямого продажу, якими їх бачать компанії. Так, на думку Томаша Мураса, актуальний наразі тренд персоніфікації — вже і так є перевагою прямого продажу. «Виклик у тому, аби знайти ключ до потреб різних поколінь — як міленіалів, так і покоління Z», — пояснив генеральний директор «Емвей Україна». Представники інших компаній погодилися, що індустрія прямого продажу здатна адаптуватися під вимоги сучасності, адже це бізнес-модель із гнучкими можливостями для підприємців.

 

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia