Ukraine UKR  
укр  

Інтерв’ю Томаша Мураса для «Ділова столиця»

2019.07.16 - 

Генеральний директор «Amway Україна» Томаш Мурас поділився з бізнес-журналом «Ділова столиця» своїм баченням того, як компанія вже протягом 15 років змінює відношення до підприємництва серед українців. Матеріал вийшов у рамках проєкту «Формула успіху», де підприємці, власники та керівники великих компаній розповідають історію становлення свого бізнесу.

Основним лейтмотивом інтерв’ю стало спостереження Томаша за менталітетом українців та його впливом на бізнес прямих продажів в Україні. Генеральний директор «Amway Україна» впевнений, що сімейний бізнес у цій сфері дуже підходить ментальності наших співвітчизників.

«Я спостерігаю тут дуже цікаву тенденцію: українці впевнені, що з ними щось не так. Але я вважаю, що українці – типові європейці. Я не бачу великої різниці між відкриттям бізнесу в Україні й, наприклад, у Польщі. Amway – це родинний бізнес, саме сім’я – одна з наших головних цінностей. Для українського суспільства це дуже зрозуміло», – каже Томаш Мурас.

В інтерв’ю він також розповідає про головні досягнення та проєкти компанії, аналізує тенденції розвитку сфери прямих продажів в Україні та яку роль Amway відіграє у цьому процесі. На його думку, компанії, що довгостроково та офіційно працюють у сфері прямих продажів, поступово змінюють ставлення українців до підприємництва, та сприяють ставленню до власного бізнесу як до альтернативи роботі з 9:00 до 18:00.

Повне інтерв’ю доступне за посиланням:

http://bit.ly/32dBD7v

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia