Ukraine UKR  
укр  

Amway Україна провела акцію спільно з Благодійним Фондом Таблеточки у День захисту дітей

2020.06.02 - 

Поки весь світ тримає фокус на боротьбі з вірусом COVID-19, в тіні залишаються ті, чиї проблеми, на жаль, не відступили. Мова йде про дітей, які щохвилини борються з онкологічними захворюваннями.

З 1 грудня 2019 року по 1 червня 2020 року з кожної проданої упаковки дієтичної добавки NUTRILITE™ Омега-3 для дітей, компанія Amway Україна перераховувала 5 грн на допомогу підопічним Благодійного Фонду “Таблеточки”. Всі зібрані кошти, а також відео-звернення генерального директора разом із незалежними підприємцями і співробітниками Amway Україна до дітей, компанія передала 1 червня в Міжнародний день захисту дітей.

В результаті 6 місяців збору коштів від продажу продукту NUTRILITE™ Омега-3 для дітей компанії вдалося зібрати 75 000 грн, які Amway Україна прийняла рішення подвоїти, що в сумі склало 150 000 грн. Всі кошти будуть спрямовані на підтримку онкохворих дітей Благодійного Фонду “Таблеточки”.

Разом із зібраними коштами, генеральний директор Amway Україна Світлана Єрохіна, незалежні підприємці Amway та співробітники компанії підготували відео-звернення зі словами підтримки, мотивації та теплими побажаннями дітям, які змушені в день свята перебувати не вдома, а в стінах лікарні.

“На Землі проживає близько 7 млрд людей і з них більше 2 млрд – діти. Тому, сьогодні, одночасно 2 млрд дітей відзначають Міжнародний день захисту дітей. Мені б дуже хотілося, щоб ця кількість лише зростала, а не навпаки і щоб кожна дитина на планеті Земля була щаслива! І це не тільки моя особиста мрія, але й мрія всієї компанії Amway. Тому, коли півроку тому ми запустили на ринок України новий продукт для дітей – дієтичну добавку Омега-3, ми подумали – як добре було б дати можливість людям подбати не тільки про здоров’я свого малюка, але і про здоров’я дітей, яким потрібна більш серйозна підтримка. Результатом цієї ідеї стала співпраця з Благодійним фондом “Таблеточки”, “- генеральний директор компанії Світлана Єрохіна.

Для 68 дітей, які перебувають в стінах онковідділення лікарні Охматдит, Міжнародний день захисту дітей зміг стати трішки радіснішим, завдяки перегляду емоційного відео, створеного від імені представників компанії, а також приємним подарункам, які Amway Україна передала через партнерів з фонду “Таблеточки”.

Ми в Amway Україна щиро бажаємо всім дітям міцного здоров’я і безліч посмішок! 

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia