Ukraine UKR  
укр  

26-й «Пробіг під каштанами»: підсумки команди NUTRILITE від Amway

2018.06.06 - 

3-го червня в Києві команда NUTRILITE, яку представляє компанія Amway, в 10-й ювілейний раз взяла участь у щорічному «Пробігу під каштанами», зібравши під своїми прапорами 2057 учасників. У цьому році на старт наймасовішого благодійно-спортивного заходу України, за попередніми підрахунками, вийшли рекордні майже 16 тисяч осіб і рекордна кількість корпоративних команд – близько 400.

Вже за доброю традицією команда NUTRILITE отримала приз у номінації «Найчисленніша команда Пробігу».

 

 

Зібрані в цьому році командою 308 550 грн. будуть спрямовані на придбання медичного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Десять років тому, в 2009 році, компанія Amway прийняла рішення бігти командою NUTRILITE в «Пробігу під каштанами» заради допомоги Центру дитячої кардіології. З того часу ця подія стала для нас однією з головних у році: в цей день ми об’єднуємося і біжимо заради спільної мети – порятунку дитячих життів. Ми пишаємося тим, що за десятилітню участь команда впритул наблизилася до сумарної позначки учасників – 50 тисяч. Волонтерство, взаємодопомога й підтримка – ось те, що мотивує нас із року в рік бути частиною цього важливого благодійного проекту, – підкреслила Світлана Богачова, заступник генерального директора компанії «Емвей Україна». – Ми переконані, що тільки разом можна досягти неможливого».

Компанія Amway в особі бренда XS Sports Nutrition у цьому році виступила партнером відразу двох забігів: «Пробігу Мужніх», у якому змагаються учасники на інвалідних візках і з фізичними обмеженнями, долаючи відстань у 250 м, і «Спортивного Пробігу», в якому беруть участь професійні спортсмени та учасники зі спеціальною спортивною підготовкою на дистанції 4900 м. Спортсмени-переможці пробігу отримали від компанії в подарунок набори спортивного харчування XS Sports Nutrition.

Постійний учасник «Пробігу Мужніх» та його багаторазовий переможець Іван Заміга з Кривого Рогу, який представляє команду NUTRILITE, в цьому році посів почесне друге місце. Щорічно близько 10 учасників від команди NUTRILITE за підтримки компанії Amway беруть участь саме в цьому забігу.

На майданчику «Пробігу під каштанами» було весело й цікаво не тільки тим, хто біг, а й тим, хто прийшов підтримати близьких. Біля фотозон Amway можна було розмальовувати крейдою оригінальні візерунки на інтерактивному стенді й отримати яскраві фото з повітряними кульками NUTRILITE та XS Sports Nutrition.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia