Ukraine UKR  
укр  

Відчуйте захват із Black Cherry Cola Blast

2019.04.25 - 

Чудова новина! XS™ представляє новий смак Black Cherry Cola Blast, найкрутіший лімітований енергетичний напій в лінійці XS™ Power Drink від Amway. Спробуйте низькокалорійну новинку вже сьогодні!

Новий XS™ Power Drink об’єднує два абсолютно протилежних смаки! Але, як то кажуть, – протилежності притягуються. З одного боку – солодкий присмак вишні Black Cherry, який одразу переносить вас у літо, з іншого – неповторний смак Cola, який є вибором прогресивних і сучасних людей.  

Відчуйте захват! Для подолання будь-яких викликів, новий лімітований XS™ збагачено чотирма вітамінами групи В (В3, В5, В6, В12), які сприяють виділенню енергії у процесі метаболізму і зниженню втоми, а пантотенова кислота (вітамін В5) підтримує активну розумову діяльність.

XS™ Black Cherry Cola Blast заряджає завдяки суміші кофеїну, тауріну та вітамінів В. Без використання цукру, з низьким вмістом калорій, новий енергетичний напій від XS™, обгорнутий у яскравий, привабливий дизайн і доступний протягом лімітованого періоду.

XS™ Black Cherry Cola Blast стає частиною сім’ї енергетичних напоїв XS™, до якої входять смаки: Tropical Blast, Wild Berry Blast, Pink Grapefruit Blast та Orange Kumquat Blast, а також окрема лінійка XS™ Juiced Power Drinks, що містить 25% фруктового соку з фруктових концентратів та доступна зі смаками Green Apple Blast та Dragon Fruit Blast.

XS™ Power Drink входить до портфелю брендів XS™, що також включає продукти XS™ Sports Nutrition, лінію білків, мінералів і спортивних напоїв, призначених для вживання до, під час та після спортивних тренувань. 

Розмір: 250 мл (12 банок)

Відчуйте енергетичний захват з XSPower Drink Black Cherry Cola Blast!

XS™ Power Drink ексклюзивно розповсюджується Amway через НПА (Незалежних підприємців Amway).

Щоб завжди отримувати останні новини про XS™ Power Drink, не забудьте відвідати facebook.com/XSEurope та Instagram.com/xseurope

 

Про XS™ Power Drink

У 2001 році Девід Вандервін та Скот Кун розробили Power Drink XS™ в Лагуна Біч, Каліфорнія. Починаючи з 2003 року, Незалежні підприємці Amway ексклюзивно продавали Power Drink XS™, і це багато в чому сприяло історії успіху Amway. З 2012 року XS™ Power Drink розповсюджується по всій Європі. У 2015 році Amway, провідна компанія з прямих продажів у світі, придбала бренд XS™.

Про AmwayTM

Amway компанія прямих продажів з оборотом $8,6 млрд. Штаб-квартира розташована в Ейді, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажів приходиться на такі бренди Amway: дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і енергетичні напої XS™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Світовий обсяг продажів в 2016 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямих продажів Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News в 2017 році. Щорічний обсяг продажів компанії включає в себе доходи від бізнесу прямих продажів та інших пов’язаних видів діяльності.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia