Ukraine UKR  
укр  

Зір на відмінно – NUTRILITE™ Чорниця з лютеїном!

2018.02.13 - 

NUTRILITE представляє оновлену дієтичну добавку NUTRILITE™ Чорниця з лютеїном, яка допомагає підтримувати здоровий зір у будь-якому віці.

Кожен день очі людини відчувають велике навантаження – гаджети, екологія, харчування, вікові зміни. Як відомо, будь-яке порушення зорової функції впливає на якість життя. Саме тому дуже важливо приділяти достатньо уваги здоров’ю очей.

Для підтримки доброго зору необхідний регулярний відпочинок для очей, а також збалансоване харчування. Один із найважливіших компонентів їжі, від якого залежить якість і чіткість зору на довгі роки, – це каротиноїд лютеїн. Але, на жаль, не завжди вдається дотримуватися основних правил турботи про очі й отримувати всі необхідні елементи для здоров’я в звичайному щоденному раціоні.

У таких випадках на допомогу прийде нова дієтична добавка NUTRILITE™ Чорниця з лютеїном, основні компоненти якої – це науково розроблене поєднання чорниці, лютеїну та вітаміну A.

  • Лютеїн допомагає захистити очі від руйнування макули (центру сітківки ока, де фокусується пучок світла), блокуючи ультрафіолетове світло й поглинаючи шкідливе «синє» світло.

Численні дослідження показали позитивний вплив лютеїну не тільки на збереження зору, але й на здоров’я в цілому: для профілактики атеросклерозу, серцево-судинних, нейродегенеративних захворювань, метаболічного синдрому. Організм людини не здатний сам виробляти лютеїн, і основним його джерелом залишається виключно їжа. Але проблема в тому, що сучасній людині складно кожен день харчуватися правильними здоровими продуктами в достатній кількості.

  • Вітамін A відіграє важливу роль для здоров’я очей. Він входить до складу зорового пігменту – родопсину, який допомагає бачити предмети в темряві. При дефіциті вітаміну А людина починає відчувати зниження гостроти зору.

Дієтична добавка NUTRILITE™ Чорниця з лютеїном компенсує дефіцит лютеїну та вітаміну А в щоденному раціоні, підтримуючи відмінний зір і забезпечуючи здоров’я очам.

NUTRILITE™ Чорниця з лютеїном, як і всі продукти NUTRILITE™, не містить ароматичних підсолоджувачів, барвників і консервантів.

Більше читайте в новій статті лікаря-дієтолога, віце-президента Асоціації дієтологів України, експерта NUTRILITE™ Оксани Скиталінської за посиланням https://www.amway.ua/experts/bilberry-with-lutein

Про NUTRILITE™

NUTRILITE від Amway – торгова марка вітамінів і дієтичних добавок, лідер із продажів у цій категорії в усьому світі протягом 10 років*, яка пропонує повний асортимент продуктів для здорового харчування та гарного самопочуття, в тому числі основні вітаміни, мінерали, антиоксиданти, екстракти цілющих трав, продукти для занять спортом і заміни прийомів їжі.

NUTRILITE вирощує, збирає й обробляє рослини на власних екологічних фермах. У 2014 році бренд NUTRILITE відзначив своє 80-річчя.

NUTRILITE об’єднує понад 950 вчених, дослідників і співробітників сфери освіти в один із найбільших штатів наукових фахівців в індустрії. NUTRILITE виробляє понад 15 мільярдів вітамінів і мінералів в таблетках і м’яких капсулах по всьому світу.

* Джерело: Euromonitor International Limited, 2016 рік, http://www.euromonitor.com/amway-claims

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia