Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Прес-релізи, Новини - Amway Краса
Екзотика Бангкока в новій колекції ARTISTRY STUDIO

2019.09.23 - 

Нова лінійка, натхненна Бангкоком, втілює фарби, блиск та сяйво самого відвідуваного міста на Землі.

Компанія Amway представляє ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Edition, нову колекцію мультифункціональних продуктів для макіяжу та тіла для справжніх шанувальниць краси.

Ми покидаємо Париж та стрибаємо в тук-тук, адже наступна зупинка у всесвітньому турі ARTISTRY STUDIO – Бангкок!

Різнобарвні ринки, золоті храми, тайські екзотичні страви, футуристична мода, нічні вечірки та яскраві квіти – все це надихнуло експертів ARTISTRY™ на створення спокусливих ароматів, текстур та кольорів, які стали основою нової колекції.

“З Нью-Йорку до Парижу, а звідти в Бангкок – для бренду ARTISTRY STUDIO немає нічого неможливого. Третя колекція – тому підтвердження: модна багатофункціональна косметика втілює характер Таїланду, який відкривається мандрівникам”,коментує Келлі Темплтон, віце-президент напрямку Global Beauty бренду ARTISTRY, Amway.

Дизайн косметики та упаковки ексклюзивно розроблений сестрами-художницями Нултонг і Паттрида Прасангтонг.

Графічні жіночі персонажі Нултонг, а також силуети та колажі Паттріди гармонійно доповнюють один одного, і точно передають дух місць, часу та індивідуальність героїв. Команда сестер Pangnual Studio і продукти колекції ARTISTRY STUDIO разом втілили енергію і характер Бангкока!

Андреа ДеВос виступає бренд-амбасадор ARTISTRY STUDIO в світі, а в Україні цю добру традицію продовжила популярна beauty-блогер Анна Носок.

ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition

Надихайтеся сяйвом золота, яскравими кольорами та невпинним ритмом столиці Таїланду, створюйте свій незабутній образ за допомогою мультифункціональної палітри, мерехтливих тіней, трендових відтінків для губ та виразних ліній для очей.

У новій колекції представлені шість продуктів:

  • Туш-праймер для вій
  • Компактна палітра для макіяжу
  • Матова помада-олівець для губ 2-в-1 губ у п’яти відтінках
  • Підводка-каял для очей у двох відтінках
  • Мерехтливі кремові тіні для повік в трьох відтінках
  • Гель з глітером для обличчя і тіла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розширюйте обрії: як у мандрах, так і в красі. Надихайте та заохочуйте себе досліджувати світ, пізнавати себе, залишаючись завжди готовими до найкращих фото разом з яскравою колекцією ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition!

Колекція ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Edition буде доступна у продажу з 23 вересня 2019 году.

 

Про бренд ARTISTRY™
Бренд ARTISTRY був заснований у 1958 році сімейною парою – чоловіком та жінкою підприємцями. Асортимент Artistry™ складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень, на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою та персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецептури втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток та гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених та міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд пройшов випробування на понад 32 тисяч обличь по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.
Продукція Artistry™ продається через власників бізнесу Amway в більш ніж 50 країнах світу.
 
Про ARTISTRY STUDIO™
ARTISTRY STUDIO™ – бренд косметики та продуктів для ванни і тіла для справжніх поціновувачів краси. Натхненна визначними містами світу, кожна лімітована серія бренду передає стиль і настрій цих місць за допомогою кольорів, текстур та ароматів, і створена, щоб відкрити у кожному справжнього митця.
Продукція ARTISTRY STUDIO™ поширюється через незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу. Слідкуйте за брендом на офіційному Instagram акаунті @ArtistryStudioOfficial, щоб першими дізнаватись про останні новинки та маршрут світового туру!
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia