Ukraine UKR  
укр  

ARTISTRY на весняному VIVA! Бал

2019.05.02 - 

23 квітня компанія Amway взяла участь в одному з найяскравіших подій цієї весни — щорічному VIVA! Бал, ініційованому редакцією Едіпресс Україна. Компанія була представлена ​​брендом ARTISTRY і виступила партнером заходу.

Вечірка пройшла у центрі Києва на даху затишного ресторану «Атмосфера» в стінах готелю Прем’єр Палас і зібрала українських зірок, лідерів думок і світських журналістів.

На заході кожен охочий міг познайомитися з новою персоналізованою сироваткою Artistry Signature Select (у продажу з 6 травня), отримати консультацію тренерів Академії Amway та протестувати засіб поруч з тематично оформленим стендом ARTISTRY в стилі Бала Квітів. Також, серед гостей балу розіграли 5 повних наборів нових сироваток, які переможцям вручав топовий український ведучий і відповідальний за гарний настрій на Весняному Viva! Бал — Володимир Остапчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім цього, джазова співачка з унікальним голосом Laura Marti наповнила вечір неповторною музикою, а хедлайнером заходу став всесвітньо відомий електронний проект Vanotek & Lori.

Йдучи, гості отримували милі сюрпризи від Artistry Signature Select Personalized Serums у вигляді солодощів з персональним компліментом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бренд Artistry, ексклюзивно представлений компанією Amway, відсвяткував свою 50-ту річницю у 2018 році. Це перший преміальний бренд косметики в індустрії прямих продажів. Він входить в десятку найпопулярніших світових торгових брендів косметики преміум-класу * і продається в більш ніж 50 країнах світу. Продукція отримала близько 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017, категорія «Преміальна косметика і засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому еквіваленті за 2016 рік.

Дізнавайтесь більше інформації про захід на сторінці організатора: bit.ly/2WnHgfS

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia