Ukraine UKR  
укр  

Чарівність Парижа з ARTISTRY STUDIO™

2019.03.05 - 

Компанія Amway представляє нову лімітовану колекцію ARTISTRY STUDIO ™ Parisian Style Edition, яка присвячена найромантичнішому місту світу – Парижу.

З міста вогнів Нью-Йорка навпростець через Атлантику до міста натхнення – Парижа – нова колекція ARTISTRY STUDIO ™ Parisian Style Edition поспішає потішити вас широкою палітрою універсальних продуктів для щоденного макіяжу, засобів для ванної та догляду за тілом. Новинка відтворює гламурний образ міста, який наповнений французькими ароматами і романтикою.

«Динамічний ритм і барви Нью-Йорка стали основою для першої колекції ARTISTRY STUDIO™ з її сміливими, насиченими кольорами. У новій лінійці ми прагнули передати настрій Парижа, вклавши частинку його колориту в наші продукти  ̶ легкі пастельні тони доповнили палітру тіней, рідкі помади покликані надати вашим губам виразні лінії, а розкішні засоби для ванної та догляду за тілом подарують дорогоцінні моменти турботи про себе. ARTISTRY STUDIO™  ̶  це   продукти, з якими хочеться імпровізувати, насолоджуватися моментом і якісно будувати бізнес»,  ̶  коментує новинку Келлі Темплтон, віце-президент напрямку Global Beauty бренду ARTISTRY™.

Дизайн нової колекції ARTISTRY STUDIO™ розробила французька ілюстраторка Адолі Дей, милі образи якої доповнили фірмову упаковку та продукти. «Мене надихають казки і мрійливі персонажі. Це велика честь для мене – втілити в життя паризький стиль, який я знаю та люблю, в малюнках, що доповнюють продукти та упаковку ARTISTRY STUDIO™»,  ̶  говорить художниця.

Андреа ДеВос виступає бренд-амбасадором ARTISTRY STUDIO™ в світі, а в Україні цю добру традицію продовжила популярна beauty-блогер Анна Носок.

ARTISTRY STUDIO™ Parisian Style Edition

Невимушений образ у стилі дівчини з Парижа тепер легко відтворити завдяки новій колекції ARTISTRY STUDIO™. Натхненна стилем, мистецтвом і солодкими ласощами міста любові, колекція включає в себе два відтінка помади-рум’ян, сміливі й блискучі палітри для очей, а також розкішні засоби для ванної та догляду за тілом. Tres chic!

 

  • Палітра тіней для вік
  • Рум’яна та помада для губ 2-в-1
  • Рідка помада для губ
  • Лайнер для брів 3-в-1
  • Спрей для фіксації макіяжу (лімітована серія)
  • Багатофункціональне мило для тіла (лімітована серія)
  • «Бомбочки» для ванної (лімітована серія)
  • Багатофункціональне сухе масло-спрей (лімітована серія)
  • Сяючий гель-желе для тіла (лімітована серія)

Колекція ARTISTRY STUDIO ™ Parisian Style Edition надійде у продаж у березні 2019 року.

***

Бренд ARTISTRY, ексклюзивно представлений компанією Amway, відзначив в 2018 році своє 50-річчя. Це перший у світі преміальний косметичний бренд в індустрії прямих продажів. Він входить у десятку найпопулярніших світових торгових марок косметики преміум-класу * і продається в більш ніж 50 країнах. Продукція ARTISTRY отримала понад 200 патентів на винаходи і наукові розробки. 

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017 р., категорія «Преміальна косметика і засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому еквіваленті за 2016 р.

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia