Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Прес-релізи, Новини - Amway Краса
Персоналізована колекція масок Artistry Signature Select

2019.10.21 - 

Компанія Amway представляє нову колекцію масок Artistry Signature Select для догляду, краси і здоров’я шкіри.

Колекція складається з п’яти формул, розроблених для всіх типів шкіри, які можна комбінувати між собою для максимально комплексного догляду під час однієї процедури. Вони збагачені цінними фітонутрієнтами від NUTRILITE™ – натуральними екстрактами граната, чорної смородини, цитрусових, білого насіння Чіа, екстракту зеленого чаю. А експерти ARTISTRY по догляду за шкірою розробили бездоганні кольори, текстури та аромати, які перетворюють щоденні процедури в повноцінні СПА-процедури в домашніх умовах.

“Персоналізовані маски Artistry Signature Select – це більше, ніж просто догляд за шкірою, це, перш за все, – якісна турботи про себе без потреби витрачати зайвий час на процедури, – говорить Келлі Темплтон, віцепрезидент напрямку Global Beauty бренду ARTISTRY. – До того ж основні компоненти масок вирощені на наших власних фермах NUTRILITE, що робить їх склад винятковим й максимально корисним.”

Кожна з масок відповідає певним потребам шкіри обличчя та шиї, і вирішує одразу кілька завдань, будь то жирна T-зона, сухість в зоні щік або вилиць чи втрата еластичності навколо щелепної лінії чи інші недоліки.

У вас є можливість створити понад 25 комбінацій під власні потреби за допомогою всього п’яти персоналізованих масок Artistry Signature Select:

Зволожуюча маска Artistry Signature Select

Освітлююча маска Artistry Signature Select

Очищаюча маска Artistry Signature Select

Маска для підтяжки Artistry Signature Select

Відлущуюча маска Artistry Signature Select

 

Створюйте власні 7-хвилинні СПА-процедури вдома, або покличте подруг на СПА-дівич-вечір #GirlsNightIn і насолоджуйтеся разом всім спектром кольорів, текстур та ароматів, які повертають шкірі природну красу!

 
Про бренд ARTISTRY
Бренд ARTISTRY був заснований у 1958 році сімейною парою – чоловіком та жінкою підприємцями. Асортимент Artistry™ складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень, на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою та персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецептури втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток та гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених та міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд пройшов випробування на понад 32 тисяч обличь по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.
Продукція ARTISTRY™ продається через Незалежних підприємців Amway в більш ніж 50 країнах світу.
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia