Ukraine UKR  
укр  

Artistry Signature Select – майбутнє персонального догляду!

2019.05.06 - 

Якщо ви помічаєте, що кількість косметичних засобів на полицях крамниць досягла свого максимуму, а продукту, здатного вирішувати мультизадачі все немає — настав час це змінити!

ARTISTRY ПРЕЗЕНТУЄ
ПЕРСОНАЛІЗОВАНУ СИРОВАТКУ
ARTISTRY SIGNATURE SELECT

Перший продукт бренду ARTISTRY™ з технологією 3-в-1, що створено з урахуванням потреб вашої шкіри та покликано забезпечити мультидогляд завдяки індивідуально підібраному рецепту.

Вона складається з сироватки-основи, що містить натуральні інгредієнти NUTRILITE™: вишню ацерола, чорну смородину, зелений чай, гранат і шпинат, а також п’яти спеціальних концентратів.
Просто виберіть до 3 концентратів, у залежності від індивідуальних потреб вашої шкіри: зволоження, освітлення, проти зморщок, проти пігментних плям, для підтяжки шкіри, змішайте їх з сироваткою-основою і створіть свій персональний засіб!
Комбінуючи концентрати між собою, ви отримаєте комплексний продукт в одному засобі.
«Проведені дослідження надихнули нас на створення засобу, що індивідуально підходить до розв’язання кожної окремої проблеми», — розповідає головний дослідник ARTISTRY Джейсон Ротхауз.

Ми розробили формули концентратів і сироватки-основи таким чином, що працюючи разом, вони дають максимальний результат і забезпечують мультидогляд кожному типу шкіри.

Нова сировотка створювалась завдяки масштабним дослідженням команди вчених та розробників ARTISTRY. Вони використовували фотографії високої якості 32 000 людей різного віку, національностей та типів шкіри зі спеціалізованої бази Amway — F.A.C.E.S. (Facial Analysis Computer Evaluation System). Окрім фотографій до уваги бралася інформацію про особливості шкіри та ступень впливу сонця на неї за останні 10 років.
Результатом цієї роботи стала нова формула для здорової та красивої шкіри — персоналізована сироватка Artistry Signature Select.

Якщо розглядати сироватку-основу, це:
• технологія Phyto-Infused Water (100% вода на основі технології Phyto-Infused), що збагачена п’ятьма натуральними екстрактами NUTRILITE: вишні ацерола, чорної смородини, зеленого чаю, гранату та шпинату.
• найбільша кількість рослинних інгредієнтів NUTRILITE запропонованих брендом ARTISTRY в одному продукті.
• провідник, який допомагає концентратам на 175% швидше вбиратися у шкіру, посилюючи їх вплив на всі шари дерми.
• активатор корисних властивостей кожного концентрату. Він створює ідеальну пропорцію формул, що підходить будь-якому типу і тону шкіри, незалежно від національності чи віку.

П’ять концентратів, що розв’язують проблеми, а не маскують симптоми. Кожен концентрат на 60% насиченіший корисними компонентами, ніж звичайна сироватка, і використовує останні розробки ARTISTRY.
• Технологія Hydro-Probiotic у зволожувальному концентраті (Hydration Amplifier) швидко відновлює природний захисний механізм і допомагає підтримувати природний водний баланс. У наслідок цього шкіра на 233% ефективніше насичується вологою та утримує її протягом всього дня.
• Концентрат для освітлювання (Brightening Amplifier) з технологією Radiance Renewal прискорює процес природної регенерації клітин епідермісу, моментально повертаючи шкірі природне сяйво та здоровий вигляд.
• Концентрат для підтяжки шкіри (Firming Amplifier) з технологією Skin Tightening стимулює самостійне творення еластину та колагену в епідермісі. Завдяки цьому риси обличчя набувають виразності та чіткості.
• Концентрат проти зморщок (AntiWrinkle Amplifier) з технологією Line Diminishing зміцнює і тонізує шкіру, зменшуючи прояв дрібних і глибоких зморщок всього за один тиждень.
• Технологія Spot Targeting з вітаміном С в концентраті проти пігментних плям (AntiSpot Amplifier) вирівнює і покращує колір шкіри, уповільнює появу помітних темних плям. Це підтверджують 100% жінок, які брали участь у клінічних дослідженнях, проведених командою вчених та розробників ARTISTRY.

Існує 25 можливих комбінацій персоналізованої сироватки Artistry Signature Select, що роблять її досконалою для повноцінного догляду за всіма типами шкіри з урахуванням основних потреб, і забезпечують видимий результат при регулярному використанні.

Персоналізована сироватка Artistry Signature Select — це перший і єдиний продукт на ринку, в якому використовується нова технологія Power Infused. За допомогою цієї технології пакування залишається абсолютно герметичним і постійно знаходиться під тиском азоту, забезпечуючи максимальну свіжість всіх інгредієнтів при змішуванні.

У продажу з сьогоднішнього дня!

Про бренд ARTISTRY

Бренд Artistry, що ексклюзивно представлений компанією Amway, відсвяткував свою 50-ту річницю у 2018 році. Це перший преміальний бренд косметики в індустрії прямих продажів. Він входить до десятки найпопулярніших світових торгових брендів косметики преміум-класу * і продається у більш ніж 50 країнах світу. Продукція отримала близько 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017, категорія «Преміальна косметика та засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому еквіваленті за 2016 рік.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia