Ukraine UKR  
укр  

rss

  • rss
Головна, Прес-релізи, Новини - Amway Здоров'я Краса
Завжди молода шкіра з новинкою від ARTISTRY

2018.08.27 - 

Компанія Amway представляє рішення для боротьби зі старінням – ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою – спеціально призначене для усунення глибоких мімічних зморшок, викликаних вільними радикалами та повторюваними скороченнями м’язів, які виникають, коли ви посміхаєтеся, похмуритеся або дивитеся скоса.

Нова формула забезпечує дуже високий рівень захисту завдяки вітаміну С, а також можливість розгладження шкіри завдяки гіалуроновій кислоті. Клінічно доведено зниження видимості всіх найбільш поширених видів мімічних зморшок. Ця нова формула посилює боротьбу зі зморшками та відновлює еластичність шкіри під час щоденного догляду.

100% вітамін С у чистому вигляді міститься в першому інноваційному ковпачку для активації від ARTISTRY™, що зберігає чистоту та силу вітаміну C, поки ви не змішаєте його вдома.

Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою допомагає зменшити видимість мімічних зморшок за допомогою двох потужних технологій.

Гіалуронова кислота подвійної дії збільшує рівень зволоження для гладенької шкіри та працює на кількох рівнях для усунення природної втрати гіалуронової кислоти, що може сприяти появі мімічних зморшок.

  • Миттєве згладжування на верхніх рівнях. На верхніх рівнях поверхні шкіри більші волокна гіалуронової кислоти з «високою молекулярною масою» забезпечують миттєве згладжування шкіри.
  • Зволоження на нижчих рівнях. Крихітні ланцюги гіалуронової кислоти з «низькою молекулярною масою» підсилюють і збалансовують внутрішні рівні вологості поверхні шкіри, зберігаючи шкіру краще зволоженою та більш пружною.

Комплекс Vita-C містить оригінальне поєднання 100% вітаміну C у чистому вигляді з екстракту вишні ацерола, яку вирощують на фермах NUTRILITE™.

Нова формула підтримує зміцнення шкіри, допомагає зменшити мімічні зморшки та миттєво покращує вигляд шкіри.

Покращена формула

Порівняно із засобом Вітамін C + Дикий ямс ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою  відрізняється ключовими вдосконаленями:

  • Засіб містить найбільшу кількість вітаміну С, яку коли-небудь пропонували в продукті для догляду за шкірою ARTISTRY™ – на 20% більше, ніж попередня формула.
  • Забезпечує на 35% більше антиоксидантного захисту.
  • Містить 100% вітамін С у чистому вигляді в інноваційному ковпачку для активації, який вперше з’явився в засобах для догляду за шкірою від ARTISTRY™.

Новий продукт також сумісний із Приладом ARTISTRY Dermasonic, який має режим «Вітамін С».

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia