Ukraine UKR  
укр  

Презентація нового б’юті-гаджета від ARTISTRY

2018.05.03 - 

11 квітня компанія Amway провела презентацію професійного догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах і представила новинку – інноваційний апарат ARTISTRY™ Прилад для догляду за шкірою обличчя.

Тренери Академії Amway Катерина Підгайна та Ірина Сопельник разом із незалежним експертом Людмилою Федорич – кандидатом медичних наук, лікарем-дерматологом вищої категорії – розкрили секрети догляду, краси і здоров’я шкіри обличчя, напрацьовані брендом ARTISTRY від Amway за 50 років свого існування. Вони продемонстрували, якого ефекту можна досягти за допомогою нового приладу ARTISTRY і засобів із догляду за шкірою від цього бренду

Апарат готує шкіру до нанесення косметичних засобів, а також допомагає корисним компонентам проникати в більш глибокі шари шкіри для досягнення максимального ефекту.

 

«Наша шкіра є складним органом і бар’єром для захисту від зовнішніх впливів, – розповідає б’юті-тренер Академії Amway Катерина Підгайна, – а також перешкоджає втраті поживних речовин зсередини. Важливо пам’ятати, що з урахуванням агресивності середовища і наших фізіологічних процесів, шкіра сама потребує комплексної підтримки – додаткового харчування, захисту, зволоження, але щоб досягти гарних видимих результатів, необхідно подолати природний захист шкіри і збільшити інтенсивність засобів, зокрема, сироваток. Ось тут на допомогу і приходить наш новий прилад ARTISTRY DERMASONIC».

Апарат має дві активні насадки: ультразвукову і дерма-іон-гальванічну. Таким чином, з його допомогою можна провести весь комплекс салонних косметологічних процедур – очищення, догляд та масаж – у домашніх умовах.

Ультразвукова насадка здійснює ультразвукові коливання частотою 30000 Гц, завдяки яким при контакті з водою або ARTISTRY™ Тоніком утворюється ефект потоку найдрібніших бульбашок. Бульбашки на високій швидкості проникають в пори шкіри, видаляючи чорні цятки, бруд і залишки макіяжу.

Дерма-іон-гальванічна насадка стимулює та масажує шкіру, сприяючи більш глибокому проникненню сироваток ARTISTRY. Її ефективність забезпечує оптимізація іонних потоків в 5 режимах роботи, в залежності від використовуваної сироватки.

«Новий прилад ARTISTRY від Amway значно підвищує ефективність засобів догляду за шкірою, – пояснила Людмила Федорич. – Косметологічні клініки вже давно використовують ультразвукові вібрації для очищення шкіри обличчя і більш глибокого проникнення косметичних засобів. А тепер інновації дозволяють проводити процедури, не виходячи з дому. Я вже встигла протестувати прилад і хочу сказати, що він простий у використанні, не вимагає особливих зусиль і навичок, а найголовніше – забезпечує миттєвий результат».

Під час презентації гості змогли на собі переконатися в ефективності приладу ARTISTRY: всім охочим професійні лікарі-косметологи провели косметологічну процедуру з апаратом.

Бренд ARTISTRY, представлений ексклюзивно від Amway, святкує в 2018 році 50-річчя. Це перший в світі преміальний косметичний бренд в індустрії прямих продажів. Він входить у десятку найпопулярніших світових торгових марок косметики преміум-класу * і продається в більш ніж 50 країнах. Продукція ARTISTRY отримала понад 200 патентів на винаходи і наукові розробки.

 

* Джерело: Euromonitor International Limited. Косметика і засоби особистої гігієни 2017 р., категорія «Преміальна косметика і засоби особистої гігієни», світові роздрібні продажі в грошовому вираженні за 2016 рік.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia