Ukraine UKR  
укр  

Нова стратегія AmwayNEXT – фокус на 2017 рік

2016.09.05 - 

ТОМАШ Мурас, генеральний директор компанії “Емвей Україна”:

Вітаємо, шановні друзі, шановні партнери, шановні Незалежні Підприємці компанії Емвей!
Я бажаю привітати вас з новим роком, з новим кваліфікаційним роком! Та одразу бажаю поділитись оптимізмом, який я маю, тому що я думаю що уся боротьба з інфляцією, з рівнем девальвації гривні – це вже позаду.
На даний момент ми дивимось лише у майбутнє, яке є дуже яскравим для нас. І це такий момент, коли ми, зазвичай, звертаємось до наших базових речей, до наших принципів, наших цінностей та нашої місії.
Я хочу сказати що це дуже важливо, щоб ми зрозуміли, що ми працюємо у напрямку розвитку середнього класу цієї країни. Я глибоко впевнений, що наша місія – покращити життя іншої людини. Саме так ми працюємо. Ми впливаємо на розвиток середнього класу, який є довгостроковою гарантією успіху цієї країни.

Як ми будемо це робити? Компанія розробила стратегію AmwayNext – наступний Емвей! Якими будуть головні акценти цієї стратегії для України у цьому році? Перше – це, звісно, фокусування на продукті, та усе, що пов’язане з розвитком портфоліо наших продуктів. Друге – це наша нова довгоочікувана програма стимулювання бізнесу. Та третє – це глобальна програма роботи з ключовими Лідерами. Але найголовніше – це те, що ми будемо робити усе це разом. Не окремо, не ви, не ми, а лише разом. Саме разом ми можемо досягти великого успіху, разом ми можемо досягати більше у напрямку розвитку цього бізнесу.

А яким буде фокус цього року, Світлано, розкажи будь ласка.

СВІТЛАНА БОГАЧОВА, керівник відділу продажу:
Продукт – це перше враження. Про якість наших продуктів знають усі. Це підтверджують дослідження, які ми робимо (проводимо) щороку у різних країнах світу, але й безумовно в Україні. Продукт – це перше, що створює нашу репутацію. Ми вважаємо, що наш продукт -це потужний фундамент для вашого бізнесу. Який саме бізнес ви збудуєте, завдяки цьому фундаменту, це ваш вибір. Чим більше товарообіг, тим більше можливості винагороди.
Ще до кінця цього року ми запустимо три нових унікальних продукти: перший це парфумована вода від ARTISTRYтм Artistry Flora Chic; освіжаючий напій для підтримання імунітету Phyto2Go та новий смак XSтм.

ТОМАШ:
А з шостого вересня розпочнеться попередній продаж Artistry Flora Chic для Платинових НПА та НПА вищих рівнів кваліфікації.

СВІТЛАНА:
Другий акцент, який ми пропонуємо робити – це фокус на нові підходи у роботі побудови бізнесу.
Вже почався новий кваліфікаційний рік, а це означає, що ваші клієнти та ваші бізнес-партнери прийдуть до вас з новими питаннями та новими потребами. Для нас з вами це безумовно нові можливості. Роззирніться навколо. Що сьогодні відбувається на ринку? Які потреби сьогодні має споживач? Яку відповідь ми можемо надати на ці питання?
Погляньте на те, що відбувається у вашій групі? Скільки присутніх на ваших зустрічах? Скільки новачків ви маєте у цьому місяці? Для того щоб ви успішно рухались у цьому напрямку, ми зберегли вартість другого стартового набору – 125 гривень, а також пропонуємо безкоштовну доставку першого замовлення від 100 балів.
Безумовно, інші програми також будуть підтримувати вас на цьому шляху.
Гарна новина і для тих, хто здійснює регулярні покупки та використовує програму купонів зі знижкою. Ми зберігаємо акцію, коли за 300 балів та більше, ви отримуватиме плюс один додатковий купон. Програма “Швидкий старт” зберігає свої високі винагороди та знижки і дає вам можливість почати шлях розвитку групи та рухатись у напрямку нової програми стимулювання бізнесу, яка цього року починається з 12 відсотків та вище. Для тих, хто рухатиметься у цьому напрямку, у нас є дуже цікаве запрошення до Майстерні бізнесу AmwayNext.

ТОМАШ:
Я хочу вас запросити на цей абсолютно унікальний захід AmwayNext, який відбудеться 20 жовтня у палаці культури “Україна”.
Кого ми запрошуємо? Зрозуміло, що усіх НПА Срібного та вище рівнів, але окрім цього, усі НПА, що за місяць серпень закрили 9 % + знизу вони мають дві гілки по 3 %, та мають особистий товарообіг 100 балів, їх також запрошено.
Якщо ви поза цими двома категоріями, у вас є третій шанс. За місяць вересень ви отримаєте першу винагороду/знижку за новою програмою стимулювання бізнесу, вас також запрошено.
Будь ласка зверніть увагу на те, що це не буде звичайна конференція. AmwayNext це буде майстерня бізнесу, де ми розповімо у чому саме полягає новий бізнес Емвей.

СВІТЛАНА:
Та третій акцент, який ми пропонуємо робити цього року – це ваш розвиток як лідера. Яка ваша ціль на 3-5 років вперед? Чи думали ви вже про це? На якому рівні буде ваш бізнес, коли компанія святкуватиме своє 60 річчя?
Ми звернули увагу на те, що нам необхідно здобути певні управлінські навички. Ми говоримо про делегування, планування, тайм менеджмент, роботу з календарем та планування багатьох ваших заходів. Пропоную зробити невеликий урок просто зараз. Давайте заплануємо день, в який ви будете виділяти час останнім новинам компанії. Ви маєте колосальний ресурс – це наш сайт. На сьогодні там оновлено багато тренінгових презентацій, матеріали та інформація про різні програми. Будь ласка, сьогодні одразу ж зайдіть та дізнайтесь, що саме ви ще не використовуєте для того, щоб ваш бізнес вийшов на новий рівень. Будьте завзятими у досягнені поставлених цілей, сьогодні перемагають професіонали та люди, що навчаються щодня. Які розвиваються, не спиняючись. І стратегія AmwayNext допоможе вам у досягнені цілей.

ТОМАШ:
Будь ласка, зробіть цей крок та будуйте новий бізнес Amway разом з нами!

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia