Ukraine UKR  
укр  

Amway ставить на паузу свої PR-активності

2020.03.17 - 

З 17 березня в Україні посилюються обмежувальні заходи для всіх організацій, щоб зменшити поширення вірусу COVID-19.

Компанія Amway не виняток. На час карантину було прийнято складне, але єдине вірне рішення — взяти паузу. Ми припиняємо всі офлайн активності, пов’язані із запусками наших продуктів, щоб мінімізувати ризики зараження наших колег і клієнтів. Найкраще, що ми можемо зробити зараз — це по-максимуму залишатися вдома, зберігати спокій і бути з родиною.

Щоб тримати вас у курсі подій компанії, ми хочемо повідомити, що 24 лютого у продаж надійшов Лімітований випуск ARTISTRY STUDIO™ Tokyo Edition. Це четверта колекція ARTISTRY STUDIO, яка стала втіленням національної культури «кавайі», де кожен продукт — це універсальний інструмент, покликаний підкреслити зовнішні якості та стати доповненням до соковитого стилю будь-якої модниці!

Ми з радістю продовжимо знайомити вас з новою лінійкою ARTISTRY STUDIO™ Tokyo Edition, як тільки загроза зараження вірусом мине.

 

 

А зараз, щоб зробити ваше дозвілля на час карантину більш цікавим, ми пропонуємо вам зануритися в наш спільний спецпроект з COSMOPOLITAN. Надихнувшись новою колекцією ARTISTRY STUDIO™ Tokyo Edition, ми подумали про майбутні Олімпійські Ігри та спортсменок, які прославляли нашу країну, серед яких — олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова та Паралімпійська чемпіонка з легкої атлетики Оксана Ботурчук. Адже їх історії найкраще ілюструють гармонію сили і ніжності, впевненості в собі і краси. А ми щиро віримо, що саме любов і краса врятують світ!

Більше за посиланням — https://www.cosmo.com.ua/syla-i-nijnist-artistry-studio/

 

Бережіть себе та своїх близьких, будьте терпеливі, не нехтуйте заходами безпеки і намагайтеся думати про краще!

 

Про бренд ARTISTRY ™
Бренд ARTISTRY був заснований в 1958 році сімейною парою – чоловіком і жінкою підприємцями. Асортимент ARTISTRY складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою і персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецепти втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток і гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених і міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд досліджував понад 32 тисячі осіб по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.
Продукція ARTISTRY продається через Незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу.
 
Про ARTISTRY STUDIO ™
ARTISTRY STUDIO – бренд косметики і продуктів для ванни і тіла для справжніх поціновувачів краси. Натхненна видатними містами світу, кожна лімітована серія бренду передає стиль і настрій цих місць за допомогою квітів, текстур і ароматів і створена, щоб відкрити в кожному справжнього художника.
Продукція ARTISTRY STUDIO поширюється через незалежних підприємців Amway у понад 50 країнах світу. Слідкуйте за брендом на офіційному Instagram акаунті @ArtistryStudioOfficial, щоб першими дізнаватися про останні новинки і маршрут світового туру!
 
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia