Ukraine UKR  
укр  

«Емвей Україна» – партнер III Kyiv Euro Marathon

2018.05.24 - 

Компанія «Емвей Україна» виступила головним призовим партнером та учасником III Kyiv Euro Marathon

13 травня відбувся III Kyiv Euro Marathon під патронатом Представництва Європейського Союзу в Україні. Спортивний захід складався із 7 забігів, у яких загалом взяло участь 2500 учасників із 20 країн світу, кожен з яких отримав пам’ятну медаль авторського дизайну про участь у заході. Загальний призовий фонд змагань склав понад 300 тис грн.

Компанія «Емвей Україна» виступила в якості головного призового партнера Kyiv Euro Marathon та надала призовий фонд у розмірі 185 тис грн.

Нам надзвичайно приємно, що найчисельнішою командою забігу визнано Nutrilite Team. Під її прапором на старт Kyiv Euro Marathon вийшло 77 учасників.

Генеральний директор «Емвей Україна» Томаш Мурас взяв участь у заході, нагородивши переможців пам’ятними фірмовими подарунками. Також у якості почесних гостей захід відвідала  рекордсменка першого Kyiv Euro Marathon – Людмила Шелест, яка виступала у складі команди NUTRILITE .  

У рамках забігу «Благодійна Миля» було зібрано кошти на допомогу маленьким пацієнтам відділення дитячої урогінекології ПАГуПАГу (Інститут педіатрії, акушерства та гінекології), що страждають на вроджену патологію спинної трубки.

Про захід

Kyiv Euro Marathon засновано у 2016 році, маршрут пролягає в центрі столиці по вул. Велика Васильківська. Це єдиний в Україні забіг зі стартом та фінішем на території НСК Олімпійський. Захід внесено до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів Федерації легкої атлетики Києва, України та Міністерства молоді та спорту України.

 

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia