Ukraine UKR  
укр  

Amway для фонду «Таблеточки»

2019.12.06 - 

Компанія Amway долучається до допомоги онкохворим дітям та запускає спільну акцію фонду «Таблеточки» та NUTRILITE™!

З 1 грудня 2019 по 1 червня 2020 року компанія перераховуватиме на допомогу підопічним фонду 5 гривень з кожної проданої упаковки нової дієтичної добавки NUTRILITE Omega-3 для дітей.

Ціль акції – зібрати кошти на лікування онкохворих діток, що потребують підтримки та напередодні Дня Захисту Дітей передати їх фонду!

Ми віримо, що піклуючись про свою дитину разом з NUTRILITE Omega-3 для дітей, ви можете подбати про дітей, які потребують серйозної допомоги. До акції також можна долучитись поділившись інформацією про спільний проєкт Amway і «Таблеточки» в соціальних мережах з хештегом #amway_for_tabletochki

«Таблеточки» – благодійний фонд, що з 2011 року щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей.

 
Про Amway
Amway це компанія прямих продажів з оборотом в 8,6 мільярдів доларів, із штаб-квартирою в Ейді, штат Мічиган (США). Найбільш популярні бренди Amway це вітаміни, мінерали та дієтичні добавки Nutrilite™, доглядова та декоративна косметика Artistry™ та системи очищення води eSpring™ – всі вони продаються ексклюзивно через Незалежних підприємців Amway. Згідно рейтингу «Топ-100» Direct Selling News 2018 за загальним обсягом продаж у 2017 р. компанія Amway посіла перше місце в світі серед бізнесів прямого продажу. Сумарний річний дохід Amway включає надходження від операторів прямого продажу та від інших бізнес-проектів. Стежте за новинами компанії на нашому сайті: globalnews.amway.com.
 
Про NUTRILITE™
NUTRILITE від Amway – світовий бренд №1 з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Спираючись на наукові дослідження протягом понад 80 років, команда NUTRILITE відшліфувала виробництво «від насінини – до кінцевого продукту», щоб зберегти якість, забезпечити послідовний розвиток продуктової лінії і збільшити ефективність та безпеку своєї продукції. Бренд NUTRILITE – єдиний в світі бренд вітамінів і мінералів, який вирощує, збирає й обробляє рослинну сировину для виробництва на власних сертифікованих органічних фермах*, розташованих у Сполучених Штатах Америки, Мексиці та Бразилії. Офіційно з 2008 року продукцію NUTRILITE як дієтичні добавки вживають гравці ФК «Мілан».
© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia