Ukraine UKR  
укр  

Amway святкує 50 років бренду ARTISTRY

2018.04.17 - 

У 2018 році преміальному косметичному бренду ARTISTRY, представленому ексклюзивно від Amway, виповнюється 50 років!

Стабільний успіх у перші кілька десятиліть дозволив торговій марці стати всесвітньо відомою й отримати нагороди в категоріях декоративної косметики та засобів із догляду за шкірою.

ARTISTRY – перший у світі преміальний косметичний бренд в індустрії прямих продажів. Він входить до п’ятірки брендів-бестселерів у своїй категорії і продається в більш ніж 50 країнах*. Продукція ARTISTRY отримала понад 200 патентів на винаходи та наукові розробки.

Засоби з догляду за шкірою та косметика ARTISTRY виготовляються з інгредієнтів, які використовуються у виробництві вітамінів і дієтичних добавок NUTRILITE™ – торгової марки з найбільшими продажами в світі в цій категорії*. Сировина для продуктів ARTISTRY вирощується на сертифікованих екологічних фермах NUTRILITE™. Це унікальна можливість для індустрії краси використовувати найбільш ефективні природні компоненти, які проходять ретельний відбір і контроль якості по всьому ланцюжку виробництва.

Протягом 50 років продукція ARTISTRY дозволяє жінкам гарно виглядати та відчувати себе вродливою. Історія бренду почалася в 50-ті роки минулого століття завдяки ідеям винахідливої команди – сімейної пари Карла та Едіт Ренборг. Економіка США інтенсивно розвивалася в цей період, і натхненна загальним післявоєнним оптимізмом Едіт вивчала все нове, виходячи за рамки звичного, щоб об’єднати науку та харчування, мистецтво та географію і створити формулу краси, здатну здійснити прорив в індустрії косметичних засобів. Вона вірила, що кожна жінка може бути витвором мистецтва сама по собі. Створюючи власну лінійку косметики, Едіт прагнула підкреслити природну красу сильних, незалежних, але надзвичайно жіночних і елегантних жінок.

Успадкувавши кращі традиції від творців ARTISTRY, компанія Amway продовжує розвивати бренд, щоб зміцнити його позицію лідера світової індустрії краси. Продукти ARTISTRY поєднують у собі кращі наукові розробки і найбільш цінні природні інгредієнти.

Наповнені природою

На органічних фермах NUTRILITE компанія Amway відбирає найбільш ефективні та якісні природні компоненти для створення продуктів краси. Щоб пройти тест, інгредієнти повинні мати переконливі переваги та демонструвати видатні результати.

Вдосконалені наукою

Розроблені вченими Amway технології розширюють межі краси і роблять революцію в індустрії засобів з догляду за шкірою. Продукти ARTISTRY мають клінічно доведену ефективність, що базується на наступних факторах:

  • більше 50 років досліджень в галузі здоров’я шкіри;
  • співпраця з міжнародними фахівцями зі здоров’я шкіри та дерматологами з провідних університетів в рамках Наукового консультативної ради. Наприклад, нещодавно у співпраці з Microbiome Insights, Inc. вчені Amway виявили два види бактерії Corynebacteria, які можуть служити потенційними цілями в боротьбі за поліпшення зовнішнього вигляду шкіри;
  • застосування технологій NASA для вивчення глибини і довжини зморшок і подальше тестування ефективності продуктів для омолодження шкіри;
  • 100% гарантія задоволення якістю для клієнтів.

Персональний підхід

Турбота про клієнта – основна мета компанії Amway та бренду ARTISTRY.

Дослідивши більше 32 000 жінок з усього світу, компанія озброїлася знаннями для створення індивідуальних рішень в категоріях засобів з догляду за шкірою та декоративної косметики. Завдяки цьому будь-яка жінка може підкреслити свою індивідуальну красу та стати витвором мистецтва.

Більше 50 років ARTISTRY пропонує повний спектр косметичних продуктів: декоративну косметику для обличчя, очей, щік і губ із відтінками для кожного тону і типу шкіри, а також лінії засобів з догляду за шкірою для будь-якого віку та рішення всіх відомих проблем шкіри. Наприклад, колекція ARTISTRY Essentials – безсульфатні засоби для м’якого та ніжного догляду за шкірою, з формулами, що містять високоякісні компоненти з природних джерел. А також лімітована колекція ARTISTRY Supreme LX™ для збереження молодості шкіри і ARTISTRY HYDRA-V™ – науковий прорив у зволоженні шкіри, до складу якої входять рідкісні інгредієнти з усього світу.

Amway не припиняє досліджувати та оновлювати продукти бренду ARTISTRY доти, поки вони не пройдуть перевірку на безпеку та не продемонструють видимі результати. Чим більше досліджень, тим більше відкриттів і клієнтів, задоволених своєю шкірою. При розробці продуктів компанія фокусується, перш за все, на їхній ефективності, що дозволяє створювати найбільш прогресивні науково обґрунтовані рішення в індустрії краси.

Більш детальна інформація доступна за посиланням: www.amway.ua

 * Джерело: Euromonitor International Limited, euromonitor.com/amway-claims

** На фото: Австралійська актриса Тереза Палмер – обличчя торгової марки ARTISTRY

Про Amway

Amway – компанія прямих продажів з обігом $8,6 млрд. Штаб-квартира розташована в Ейді, штат Мічиган, США. Найбільша частка продажів доводиться на такі бренди Amway: дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і енергетичні напої XS™. Вся продукція поширюється через Незалежних підприємців Amway. Світовий обсяг продажів у 2016 році дозволив Amway очолити рейтинг компаній прямих продажів Global 100 за версією авторитетного американського журналу Direct Selling News в 2017 році. Щорічний обсяг продажів компанії включає в себе доходи від бізнесу прямих продажів та інших пов’язаних видів діяльності.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу в 2003 році. Головний офіс компанії розташований в Києві. Обсяг продажів ТОВ «Емвей Україна» в 2017 році склав понад 1,3 млрд. гривень, а на кінець того ж року з компанією співпрацювали близько 250 тис. Незалежних підприємців Amway та постійних клієнтів.

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia