Ukraine UKR  
укр  

Amway – 60!

2019.05.31 - 

Компанія Amway Україна взяла участь у глобальному святкуванні 60-го ювілею Amway – A60 в Лас-Вегасі, США!

Конференція A60 – це масштабна зустріч усіх діамантових НПА та вище, присвячена до 60 років ведення бізнесу компанії в світі. Її головна мета — відзначити внесок і досягнення великої родини Amway, надихнути нові покоління слідувати за підприємницьким духом і подякувати всім причетним до цього довгострокового та стабільного розвитку. На святкування, яке проходило з 18 по 21 травня в Лас-Вегасі, з’їхалися понад 3500 НПА та близько 500 представників бренду з усіх куточків планети.

Також у конференції взяли участь журналісти з 6 країн (Корея, Китай, Мексика, Італія, Україна та Румунія), які спілкувалися з лідерами компанії та проводили інтерв’ю з керівниками різних напрямків Amway, знайомилися з історією бренду та планами його розвитку. Серед них був і український журналіст з авторитетного соціально-політичного видання «Новий Час» — Іван Верстюк.

Протягом трьох днів журналісти мали можливість зустрітися з директором з маркетингу в регіоні Європи Імраном Заманом, операційним директором Майком Кейзером, співвласниками компанії Дагом Девосом і Стівом Ван Анделом, а також керівником компанії Міліндом Пантом. Крім цього, український журналіст зустрівся з генеральним директором Amway Україна Томашем Мурасом, з яким обговорив перспективи розвитку локального ринку і специфіку ведення бізнесу в одній з найбільших країн Європи.

Разом з інтерв’ю, журналісти змогли відвідати бізнес панель за участю ключових керівників компанії та представників нового покоління управлінців, обговорити за круглим столом важливу роль жінок на керівних посадах у бізнесі Amway, а також відвідати інтерактивну виставку продукції компанії.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia