Ukraine UKR  
укр  

Amway підтримує літню школу «Профі+» для викладачів НаУКМА

2017.06.29 - 

Компанія Amway в рамках своїх соціальних програм, спрямованих на підтримку підприємництва в Україні, підтримала благодійний проект «Профі+», в рамках якого 30 викладачів Національного університету «Києво-Могилянська Академія» пройдуть 5-денне навчання в літній школі. Період навчання: з 27 червня по 1 липня 2017 року.

В день відкриття навчального курсу з виступом на тему «Щастя в роботі – це свідомий вибір» виступила HR-директор «Емвей Україна» Ольга Махнюк: «В наш час, коли щороку сотні університетів випускають молодих спеціалістів, коли на одне робоче місце претендують по кілька кандидатів, дуже важливо зрозуміти та підсилити свої конкурентні переваги на ринку праці. Молодим людям, вчорашнім студентам, особливо важко, бо вони ще не мають професійного досвіду. А подекуди і необхідних знань та навичок. І тут я маю на увазі не знання, релевантні для кожної професії, а так звані soft skills – тобто універсальні навички, які дозволять спеціалісту успішно вирішувати питання, мати кар’єрне зростання, бути ефективним і цінним працівником для компанії і відкривати для себе нові можливості та задоволення у своїй професійній активності».  

В рамках проекту представники українських та міжнародних компаній поділяться з викладачами НаУКМА успішними кейсами з різних сфер бізнесу. Отримані знання викладачі Академії реалізують в оновлених навчальних програмах, які будуть задіяні вже в наступному навчальному 2017 – 2018 році. «Це чудово, що бізнес та освіта зробили ще один крок для створення актуальної навчальної програми для студентів. Адже через кілька років молоді люди, які приходять на навчання до Могилянки, почнуть шукати роботу та, ймовірно, захочуть спробувати свої сили в кращих компаніях. Amway  впроваджує в Україні найкращі світові практики з розвитку своїх співробітників – як у професійному, так і в персональному напрямках, надає їм можливість залучатись у реалізацію міжнародних проектів. І ми із задоволенням підтримуємо програми, що допомагають посилити конкурентоздатність українських молодих професіоналів,» – додала Ольга. 

Один із кейсів Amway буде також впроваджений у навчальну програму, і за кілька місяців студенти НаУКМА зможуть побачити, як на практиці компанія вирішує свої бізнес-завдання. Загалом оновлені програми дисциплін охоплять близько 450 студентів.

Андрій Мелешевич, президент НаУКМА: «Києво-Могилянска академія завжди була і є інноватором у вищій освіті і намагається оперативно реагувати на виклики суспільства та економіки України та світу. Сьогодні ринок вимагає від молодих спеціалістів не тільки грунтовних знань за спеціальністю, а й розвинутих соціо-когнітивних та соціальних навичок. Тому в НаУКМА вже два сезони діє проект «Профі+: адаптація студентів до сучасних вимог ринку праці» – комплексна програма тренінгів з soft skills, заснована у співпраці з випускницею університету Валерією Казадаровою. Але ми свідомі того, що студентської програми не достатньо для гідної відповіді на вимоги ринку. Інтенсивна «Літня школа Профі+» створена для викладачів Академії і має на меті інтеграцію соціальних навичок у процес систематичного викладання дисциплін та розвитку у студентів практичних умінь. Це черговий крок до підвищення якості освіти в університеті, інвестиція у розвиток викладацької майстерності, перший етап у створенні власної Програми підвищення кваліфікації викладачів у НаУКМА».

 

Про Amway

ТОВ «Емвей Україна» працює на українському ринку з листопада 2003 року. За понад 10 років компанія зарекомендувала себе як виробник якісних товарів для краси, здоров’я і оселі, а також як надійний партнер, який пропонує доступну можливість створення власного бізнесу в сфері прямого продажу. Як світовий лідер у своїй галузі, компанія підтримує розвиток підприємництва в Україні, ділиться своїм досвідом та всіляко сприяє формуванню бізнес-навичок у підростаючого покоління.

Про «Києво-Могилянську академію»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» веде свою історію з 1615 року і є визначним  лідером у галузі вищої освіти. Саме в НаУКМА вперше запроваджені та розповсюджені в Україні сучасні світові стандарти: три рівні освіти – бакалаврат, магістеріум, PhD-програми;  письмове незалежне вступне тестування, що стало основою всеукраїнського зовнішнього незалежного оцінювання; 100 бальна кредитна система оцінювання знань; введення елементів вільного творчого навчання; здобуття додатковї спеціальності – minor  та запровадження широкого спектру вибіркових дисциплін. Протягом останніх 25 років НаУКМА входить у трійку лідерів за різними рейтингами вищих навчальних закладів України. Випускники НаУКМА – творчі й цілеспрямовані особистості, професіонали, яких  Роботодавці високо оцінюють могилянців-професіоналів як креативних, цілеспрямованих та амбітних спеціалістів.

www.ukma.edu.ua

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia