Ukraine UKR  
укр  

Amway підтримує глобальну ініціативу «Забіг Миру»

2015.03.20 - 

21 березня 2015 року у Києві стартує «Забіг Миру» – безпрецедентна спортивна подія, яка триватиме 84 дні та охопить 42 європейські столиці. «Емвей Україна» виступить партнером заходу.

«Забіг Миру» – це безперервний естафетний біг, участь у якому візьме команда з 12 бігунів. Кожен з учасників долатиме близько 20 км щодня. Стартує Забіг у Києві біля Головпоштамту навпроти «нульової відмітки». Увесь шлях Забігу простягнеться майже на 18 000 км і фінішуватиме на Площі перед Базилікою Святого Петра у Ватикані.

У день старту для киян та гостей міста підготовлена святкова спортивно-розважальна програма: забіги для дітей і дорослих та розіграші призів. Участь можуть взяти усі бажаючі. Реєстрація безкоштовна.

«Забіг Миру» – унікальна спортивна подія для любителів бігу і здорового способу життя. Більше того, цим Забігом учасники планують встановити декілька рекордів та потрапити до Національного Реєстру Рекордів України. Компанія «Емвей Україна» охоче підтримує ініціативу, оскільки спорт – це невід’ємна складова оптимального здоров’я, яке є важливим напрямком соціальної відповідальності компанії.

«Забіг миру» – це неабиякий виклик та амбіційна ціль. Нам імпонує така завзятість, адже досягнення цілей – головний критерій успішності, і це відповідає моделі бізнесу Amway. Тому бажаємо вам досягнути вашої мети, а ми з радістю вам допоможемо», – коментує Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв’язків компанії «Емвей Україна».

«Ми вдячні компанії Amway за надання учасникам Забігу продукції для підтримки оптимального харчування. Воно надасть їм додаткової енергії та допоможе зберегти сили під час довгого і виснажливого бігу. Без Amway нам було б складніше досягнути нашої мети», – сказав Віктор Мазярчук, громадський діяч, ініціатор «Забігу Миру».

Про компанію Amway
Amway – одна з провідних у світі сімейних компаній – виробників споживчих товарів, яка продає більш ніж 450 найменувань продуктів високої якості в категоріях товарів для краси, здоров’я і дому. Вся продукція розповсюджується через Незалежних підприємців Amway. Компанія була заснована у 1959 році в місті Ейда, штат Мічіган, США. Amway веде діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях, обсяг продажів склав $10,8 млрд в 2014 році.
Найбільший об’єм продажів припадає на такі бренди: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, засоби по догляду за шкірою і декоративна косметика ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™.

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу у 2003 році. Головний офіс компанії розташований у Києві. Наразі Україна входить до десяти ключових ринків Amway. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» у 2014 році склав 1,10 млрд гривень, а кількість дистриб’юторів, що співпрацюють з компанією – понад 300 тис.
Слідкуйте за новинами на news.amway.ua.

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia