Ukraine UKR  
укр  

Amway проведе танцювальне шоу світового масштабу Battle School Hip Hap Series 2017

2017.08.10 - 

16 вересня, Палац спорту, найсильніші Брейк-данс і Хіп-Хоп танцюристи з усього світу змагатимуться за звання «кращих з кращих» і призовий фонд у 100 000 грн. Офіційним напоєм цього незабутнього шоу буде XS Power Drink ексклюзивно від Amway!

BATTLE SCHOOL – всесвітньо відомий Брейк-данс фестиваль, який щорічно проходить у Києві з 2006 року. За 10 років на фестивалі побували найвідоміші танцюристи і Хіп-Хоп зірки з усього світу, такі як: BUSTA RHYMES (США), DJ Grand Master Flash (США), Ken Swift (США), Storm (Німеччина), Physixcs (Корея), Junior (Франція), Kujo (США), команди Vagabonds (Франція), Massive Monkees (США), TIP (Корея), Hustle Kidz (Голландія) більше 200 інших танцюристів та колективів, що представляють всі континенти. За ці роки фестиваль відвідало понад 100 000 людей.

Цього року фестиваль вперше проходить під патронатом Amway та XS Power Drink, тому в програмі тепер не тільки битви найкращих Брейк-данс танцюристів планети, а й танцювальні битви Хіп-Хоп танцюристів і шоу команд. 

Приходь* із сім’єю в суботу, 16 вересня, на BATTLE SCHOOL HIP HAP SERIES 2017 від Amway!

Початок о 19:00

*Квитки можна придбати за посиланням: concert.ua/eventpage/battle-school-hip-hap-series

 

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia