Ukraine UKR  
укр  

Amway на «КМА400FEST»: молоді українці цікавляться підприємництвом

2015.06.30 - 

27 червня в честь святкування 400-річного ювілею Києво-Могилянської Академії за підтримки «Емвей Україна» пройшов вуличний фестиваль «КМА400FEST». Подія зібрала понад 2000 відвідувачів.

Серед могилянців знайшлося багато підприємців, які із задоволенням проводили час в Entrepreneurship Lounge – зоні підприємництва, організованої в рамках фестивалю компанією Amway. Олена Якимчук, директор з корпоративних зв’язків компанії «Емвей Україна», представила результати Глобального дослідження  Amway про підприємництво (AGER) за 2014 рік, в якому наводились дані щодо ставлення людей до підприємництва і готовності розвивати власний бізнес як у світі, так і в Україні з фокусом на важливості освіти в галузі підприємницької діяльності.

«У нас міцні зв’язки з Києво-Могилянською Академією, – сказала у своєму виступі Олена Якимчук. – Серед співробітників компанії, в тому числі і у складі менеджменту «Емвей Україна» –  випускники КМА. Нам дуже приємно сьогодні відзначати разом з вами ювілей вашої альма-матер, цінності якої дуже близькі нам по духу. Професіоналізм і прагнення до самореалізації – ключові принципи в будь-якій роботі. Підприємництво – ефективний інструмент досягнення особистих і професійних цілей, а також розвитку суспільства в цілому. Саме тому ми приділяємо велику увагу розвитку підприємництва в Україні».

Відвідувачі фестивалю із задоволенням знайомилися з доповіддю, спілкувалися з однодумцями Amway Entrepreneurship Lounge та цілий день не покидали фотозону, де зробили безліч пам’ятних фотографій з надихаючими на нові звершення табличками від Amway. Потім разом з представниками «Емвей Україна» могилянці традиційно ставили рекорд на наймасовіше фото. На цей раз на знімку одночасно зафіксовано більше 900 відвідувачів заходу, що в кілька разів перевершило досягнення попередніх років.

Завершився фестиваль святковим концертом за участю Vivienne Mort, DVIZH Париж та інших музичних колективів.

[Not a valid template]

Залиште коментар

Адреса електронної пошти не буде опублікована
* Поля, обов'язкові для заповнення

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia